Zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski ma sposoby na hejterów. Ostatnio stanął w drzwiach jednego z nich i… pozamiatał

Marcin "Różal" Różalski zrobił na swomi  hejterze piorunujące wrażenie
Marcin "Różal" Różalski zrobił na swomi hejterze piorunujące wrażenie Fot: Marcin Różalski/Facebook
To chyba coraz powszechniejsza metoda na rozprawianie się z hejterami. Bo skuteczna i przy okazji wychowawcza. Zawodnik MMA Marcin "Różal" Różalski, stanął w drzwiach swojego internetowego prześladowcy i... zrobił na nim piorunujące wrażenie.

Serwis nowosci.com.pl opisał krótko, jak sportowiec walczy z internetowymi hejterami. "Różal” był ponoć w trasie, gdy otrzymał personalia i adres osoby obrażającej go w sieci. Postanowił złożyć mu wizytę. Zapukał do drzwi i…

O tym co wydarzyło się później w Toruniu krążą w mieście legendy. W jednej wersji po prostu odszedł, gdy hejter go zobaczył. W drugiej podobno miał mu napluć w twarz. W każdym razie osoba, która zaatakowała "Różala” w sieci podobno nie tylko mocno zbladła. Niedawno pisaliśmy w naTemat o znanym kulturyście Michale Karmowskim, który znalazł nastolatka obrażającego jego rodzinę. I ukarał go w najlepszy możliwy sposób.

http://mma.pl/marcin-rozalski-o-ksw-na-narodowym-moze-wejde-na-stadion-i-sie-rozplacze-nie-wiem-jak-to-zadziala-wideo/

Opublikowany przez Marcin Różal Różalski na 4 marca 2017
Jak jednak namierzyć hejtera? Są na to sposoby. – Znajomi moich hejterów, albo ich wrogowie, którzy ich kojarzą, często dają mi znać kim są. Wtedy często odpisuję im w prywatnych wiadomościach: "Januszu Iksiński z ul. Chabrowej 23 w Płocku, jak żyjesz?” – opowiadał "Różal" w jednym z wywiadów. – I od razu milkną – dodawał.

Nie trzeba więc dysponować takimi argumentami siły jak Karmowski czy Różalski by poradzić sobie z hejtem w internecie.

Żródło: nowosci.com.pl

Napisz do autora:jaroslaw.karpinski@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...