Kinga Duda pojawiła się na balu półmetkowym UJ w Hiltonie. Śmieje się, że jest "blada jak ścianka"

Kinga Duda (w czerwonej sukience) z koleżankami z prawa na UJ. Tam studiował również jej ojciec, prezydent Andrzej Duda.
Kinga Duda (w czerwonej sukience) z koleżankami z prawa na UJ. Tam studiował również jej ojciec, prezydent Andrzej Duda. fot. Jan Sroka / Samorząd Studentów WPiA UJ (Facebook)
Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy, tak jak ojciec studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Czas szybko mija - połowa studiów już za nią i kolegami z jej roku. Z tej okazji w krakowskim Hotelu Hilton odbył się Bal Półmetkowy. Zdjęcie córki prezydenta zamieścił fanpage "Samorząd Studentów WPiA UJ".

Na balu Kinga Duda wystąpiła w krwistoczerwonej kreacji. Sukienka dramatycznie kontrastuje z porcelanową cerą córki prezydenta. Swoje zdjęcie na fanpage'u uczelni skomentowała sama Kinga Duda. "Kiedy jesteś uosobieniem powiedzenia 'blady jak ścian(k)a', a obok Ciebie stanie mały murzynek i kontrast aż bije po oczach" - napisała Duda dodając na koniec kilka uśmiechniętych buziek i zbierając wiele lajków.

"Biel i czerwień to piękne barwy takie polskie, hi hi. Ja tam lubię bladą skórę u białych ludzi. Pięknie i już" - zachwyca się jej koleżanka, Anna. "Dziewczyny wszystkie jesteście piękne w swoim typie urody. Nie można Was porównywać. Śliczne dziewczyny!" - komplementuje inna koleżanka. Ale znalazł się i negatywny komentarz. "Ola pięknie, w przeciwieństwie do bladego manekina..." - napisał Kamil.

Bal Półmetkowy 2017 fot. Jan Sroka

Opublikowany przez Samorząd Studentów WPiA UJ na 17 maja 2017
Trwa ładowanie komentarzy...