Raport Macierewicza już nie interesuje TVP Info? Telewizja publiczna wolała transmitować coś "ciekawszego"

TVP Info postanowiła rozpocząć "wygaszanie" Antoniego Macierewicza. Zamiast jego konferencji smoleńskiej pokazywali komisję ds. Amber Gold.
TVP Info postanowiła rozpocząć "wygaszanie" Antoniego Macierewicza. Zamiast jego konferencji smoleńskiej pokazywali komisję ds. Amber Gold. Fot. TVP Info
Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, były szef MON Antoni Macierewicz przedstawił wyniki "raportu technicznego" z prac jego podkomisji smoleńskiej. Wydarzenie to pokazują wszystkie stacje, oprócz jednej. Transmisji z konferencji nie można było zobaczyć w... TVP Info. Telewizja publiczna wolała transmitować kolejne posiedzenie komisji ds. Amber Gold.

"Raport techniczny" z prac podkomisji smoleńskiej zapowiadany był już od miesięcy, a przez ostatnie kilka dni Antoni Macierewicz świadomie stopniował napięcie. Jednak zgodnie z wtorkową zapowiedzią, na konferencji z udziałem byłego szefa MON i ekspertów podkomisji przedstawiono raport, który częściowo ma wyjaśniać niektóre aspekty katastrofy smoleńskiej.

Jednak jeśli ktoś szukałby transmisji z tego wydarzenia na antenie TVP Info, ten się nie doczekał. Telewizja publiczna wolała przełączyć się do Sejmu i prowadzić transmisję na żywo z kolejnego posiedzenia komisji ds. Amber Gold. Od razu pojawiły się komentarze na ten temat.
Wszystko wskazuje na to, że rozpoczęło się "chowanie" Antoniego Macierewicza. CO prawda, we wtorekAntoni Macierewicz doczekał się podziękowań z ust Jarosława Kaczyńskiego, ale teraz specjalizujący się w teoriach spiskowych wiceprezes PiS ewidentnie przestaje być potrzebny na pierwszej linii medialnego ognia.
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zmasowane podpalenia w Szwecji[/b]. Spłonęło blisko 90 samochodów

Zmasowane podpalenia w Szwecji. Spłonęło blisko 90 samochodów

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.