Justyna Żyła nie wytrzymała i zaatakowała Piotra Żyłę. "Od trzech dni czekamy na męża pod blokiem"

Justyna Żyła opublikowała kolejny post na Instagramie, w którym oskarża męża o to, że nie troszczy się o dzieci.
Justyna Żyła opublikowała kolejny post na Instagramie, w którym oskarża męża o to, że nie troszczy się o dzieci. fot. Instagram/justynazyla
Cisza związana z małżeństwem Żyłów trwała kilka tygodni. Wydawać się mogło, że Justyna i Piotr chcą rozwiązać spory nie angażując w nie mediów. Jednak małżonka skoczka nie wytrzymała i w emocjonalnym poście zarzuciła mu, że nie troszczy się o dzieci.

Justyna Żyła co jakiś czas wypomina mężowi, że zostawił dzieci i nie interesuje się nimi. W najnowszym wpisie na Instagramie czytamy: "Od 3 dni czekamy pod męża blokiem ???? (pisownia oryginalna – red.) Z córka i synem nie wywleka się brudów...ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą".
Co ciekawe, małżonka skoczka znów prosi o uszanowanie prywatności, jak to ujmuje – ze względu na dzieci. "Pisząc o uszanowanie prywatności miałam na myśli moja dwójkę cudownych dzieci .Mam (pisownia oryginalna – red.) nadzieje ,że i Piotrowi jak i jego partnerce to co pisze da do myślenia brudy pierze się w domu" – kontynuuje.
Po przylocie Piotra Żyły z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu jego żona w poście na Instagramie ujawniła, że wyrzuciła sportowca z domu, bo ten ma kochankę. Skoczek zaprzeczył potem w oświadczeniu tym informacjom. Napisał, że jego małżeństwo nie istnieje już od dawna i to nie kochanka była powodem rozstania. Telenowela trwała jeszcze kilka tygodni: media komentowały kolejne doniesienia związane z kryzysem małżeńskim Żyłów.
Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca