Świetna reakcja producenta gitar na filmik CeZika. Firma mu dziękuje i... daje gitarę w prezencie

Polak w brytyjskim "Mam talent"? Niekoniecznie.
Polak w brytyjskim "Mam talent"? Niekoniecznie. Fragment brytyjskiego "Mam talent"
Ten film w ostatnich dniach rozchodził się z prędkością światła po polskich internecie. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to… żart. Ale nie byle jaki, bo na przeróbkę brytyjskiego "Mam talent" nabrały się setki tysięcy internautów. Teraz producent gitary, która była bohaterem drugiego planu postanowił... podziękować CeZikowi (autorowi przeróbki) i dać mu w prezencie jeden ze swoich modeli.

Marketing może być fajny. I wcale nie musi – jak w przypadku Sokołowa – kończyć się straszeniem sądem. Idealnym przykładem jest reakcja firmy ZiBi, która jest wyłącznym dystrybutorem gitar TangleWood w Polsce.

O co chodzi? O chyba najpopularniejsze nagranie ostatnich dni w polskim internecie. Setki tysięcy internautów nabrały się na rzekomy występ Polaka w brytyjskiej wersji "Mam talent". Prosty chłopak z Polski zachwycił sceptycznych jurorów autorską balladą o… zażywaniu na czczo aminokwasów oraz praniu dresowych spodni. Kania śpiewał po polsku, więc jurorzy nie rozumieli ani słowa. Jednak nie oni zostali nabrani, a wszyscy ci, którzy uwierzyli, że to prawda.


W rzeczywistości to genialna przeróbka CeZika – polskiego wokalisty, który znany jest z nietypowej działalności muzycznej. Także na YouTube. Jego film postanowili docenić nie tylko internauci, którzy zachwycają się nagraniem w komentarzach, ale także… producent gitar TangleWood. A dokładnie firma zajmująca się ich dystrybucją w Polsce.

Jej przedstawiciele doszli do wniosku, że dzięki przeróbce CeZika film, na którym ich gitara jest "bohaterem drugiego planu", ze swoim produktem dotarli do astronomicznej liczby ponad 4 milionów wyświetleń. Dlatego sami nagrali film, na którym dziękują CeZikowi i chcą mu sprezentować jedną ze swoich gitar.


– Gratulacje udało Ci się wkręcić wielu z nas. Chciałabym Ci podziękować. Nie jestem pewna, czy w Twoim wykonie również słyszę TangleWooda, dlatego dla pewności chciałabym Ci ją podarować – mówi przedstawicielka firmy.Trwa ładowanie komentarzy...