"Miłość" otwiera się w Warszawie. Nowe miejsce hitem weekendu

Patio Kredytowa 9, dziś "Miłość", Warszawa
Patio Kredytowa 9, dziś "Miłość", Warszawa Fot. Fanpage Patio Kredytowa 9
Klub powstał w dawnym miejscu bardzo popularnego Patio na Kredytowej 9, a nazwa od razu zdobyła miłośników niebanalnych miejsc. Także nasze. Twórcy potrafią rozkochać w swoich pomysłach mieszkańców, dlatego nie dziwi fakt, że na otwarciu pojawi się… kilka tysięcy ludzi?!

Patio
Pierwszy raz o tym Dobrym Miejscu napisaliśmy w lipcu zeszłego roku. Chwaliliśmy Patio Kredytowa 9 przede wszystkim za wykorzystanie i ożywienie historycznej kamienicy w Centrum Warszawy, wykorzystaniem patio budynku do letniego i błogiego imprezowania, ale także za pyszne jedzenie i program imprezowy. Można było w Patio potańczyć, ale także obejrzeć dobry film.
Dział Styl portalu Natemat.pl uznał Patio Kredytowa 9 za jedno z pięciu najlepszych miejsc w Polsce i poza nią. Warszawski lokal znalazł się w gronie choćby z berlińskim Concept Store No Wódka.

– Jesteśmy grupą młodych i ambitnych marzycieli, którzy chcą ożywić obumierającą kamienicę w centrum Warszawy. Budynek projektu Czerwińskiego i Heppena stworzony w latach dwudziestych, został, niestety, gruntownie przebudowany w okresie stalinowskim. Choć kamienica ma wspaniałą historię i architekturę, aż do tej pory nie znalazł się nikt, kto wziąłby sprawy w swoje ręce - mówią Adam Tarasiuk i Izabella Budryn, pomysłodawcy i założyciele Patio Kredytowa 9.
Czas na Miłość
Miejsce ewoluuje, a pomysłodawcy poszli o kulturalny krok dalej i stworzyli przestrzeń przyjazną warszawiakom cały rok! We wnętrzach kamienicy swoje miejsce znajdą nie tylko klubokawiarnie, ale także concept store’y czy zdobywające uznanie w stolicy Polski barber shopy. Będzie kilkaset metrów kwadratowych przestrzeni, którą niedługo wypełnią liczne punkty i lokale. Ma się dziać, bo przecież miłość to najpiękniejsze, co może nam się w życiu przytrafić. I tak, lokal został nazwany na cześć uczucia, a jego bywalcy miłośnikami.
Randka dziś o 20:00
Dziś o 20:00 zacznie się dwudniowe świętowanie, a na otwarciu ma pojawić się ponad trzy tysiące warszawiaków. Tylu bowiem polubiło wydarzenie na Facebooku. Wystąpić ma Night Marks Electric Trio w towarzystwie z Pauliną Przybysz, FLIRTINI oraz I Say Mikey. W sobotę zaś wystąpią Kixnare, Daniel Drumz, Auer oraz ERR BITS.
Ekipa "Miłości"

Ostatnie godziny do otwarcia Miłości. Wjeżdżają betoniarki, elektrycy kładą kable, ślusarze montują zamki, ekipa instaluje bary Damy radę! Może nie ze wszystkim, może nie będzie idealnie, może będą braki, ale taka jest w końcu MIŁOŚĆ. Czekamy na Was!

Dział Styl z całego serca poleca wydarzenie oraz samą Miłość. Która, jak wiemy, wszystko wybaczy…
Chcesz więcej stylu? Polub nas na facebooku!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...