Palikot poszedł za ciosem. Tym razem "pobił" Jarosława Kaczyńskiego

Tym razem Janusz Palikot opublikował plakat przedstawiający pobitego Jarosława Kaczyńskiego
Tym razem Janusz Palikot opublikował plakat przedstawiający pobitego Jarosława Kaczyńskiego Fot. Janusz Palikot / Twitter.com
W ubiegłym tygodniu Janusz Palikot opublikował plakat przedstawiający pobitą premier Ewę Kopacz. Teraz lider Twojego Ruchu w podobny sposób obszedł się z Jarosławem Kaczyńskim, Bronisławem Komorowskim, Januszem Piechocińskim oraz Adamem Jarubasem.


Inicjatywa Palikota ma skłonić największe partie do poparcia ustawy o ratyfikacji konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet. – Żądamy jak najszybszej ratyfikacji tego dokumentu, a każdy poseł, który będzie się jej sprzeciwiał, dostanie od nas nieco przerobioną wersję swojego zdjęcia – oświadczył Twój Ruch.
W zeszłym tygodniu Palikot przypomniał, że głosowanie nad projektem ustawy było już dwukrotnie przekładane. Podczas drugiego czytania, które miało miejsce pod koniec września, zgłoszono poprawki, a projekt ponownie trafił do sejmowych komisji. Tam posłowie uznali, że projekt należy skonsultować z konstytucjonalistami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...