Premiera jak z największych targów motoryzacyjnych. Ryszard Petru pokazał .R-Busa, którym objedzie Polskę

Ryszard Petru zainaugurował trasę .R-Busa w iście hollywoodzkim stylu.
Ryszard Petru zainaugurował trasę .R-Busa w iście hollywoodzkim stylu. Fot. Zrzut ekranu z youtu.be/mCaSlYSi41w
Ryszard Petru i jego ludzie dbają o wizualną warstwę kolejnych wydarzeń politycznych. Prezentacja autobusu, którym polityk będzie jeździł po kraju przypominała premiery nowych samochodów na największych targach motoryzacyjnych świata.

Po zebraniu ponad 260 tys. podpisów Ryszard Petru jest w ofensywie i stara się, by jego ugrupowanie na stałe zatrzymało się powyżej progu 5 proc. Ma w tym pomóc kampania bezpośrednia i objazd po kraju, znany dobrze z kampanii Donalda Tuska czy Andrzeja Dudy.

Petru zaprezentował swój .R-Bus w sobotę, kilka godzin po konwencji wyborczej, o której pisaliśmy w naTemat. Wydarzenie było w iście hollywoodzkim stylu. Dużo sztucznego dymu, światła i tworząca odpowiedni nastrój muzyka.
Na miejsce prezentacji wybrano fabrykę FSO w Warszawie, która od kilku lat straszy pustkami. Petru mówił, że Polska nie jest w ruinie, ale jest w niej sporo ruin i trzeba to zmienić. W sobotni wieczór odbyła się tylko krótka jazda testowa ulicami Warszawy. W niedzielę polityk odwiedza Pruszków.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...