47 sekund, które pokażą ci, jak bombardowanie Syrii wygląda z oczu Rosjan

Rosjanie bombardują Syrię.
Rosjanie bombardują Syrię. Fot. Kadr z YouTube
Rosjanie bombardują Syrię – to od środy międzynarodowe news. Do sieci trafiło właśnie nagranie pokazujące, jak wygląda operacja z punktu widzenia tych, którzy ją przeprowadzają.


Russian airstrikes in Syria 30-09-2015
Na pierwszy rzut oka wygląda, jakby Putin został zbawcą zachodu, ratującego świat przed ISIS. Jednak pierwsze doniesienia mówiły o tym, że Rosjanie skupili się na atakowaniu pozycji rebeliantów, walczących z reżimem Al-Assada.
Russian airstrikes in Syria 30-09-2015
W naTemat pisaliśmy już, że zaangażowanie Rosji w rozwiązanie konfliktu syryjskiego znacznie komplikuje sytuację Ukrainy. Putin gra o to, by za rozwiązanie konfliktu i w rezultacie powstrzymanie fali uchodźców Europa dokonała (przynajmniej częściowego) rozgrzeszenia za Krym i Donbas. Przed polską dyplomacją trudne zadanie: nie dopuścić do tego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE