Kowalski i jego fototapeta. Po co czytać? Można kupić książki na tapecie. Internauci zachwyceni sztuczną biblioteczką

Marian Kowalski ma fikcyjną biblioteczkę
Marian Kowalski ma fikcyjną biblioteczkę Facebook.com
Marian Kowalski zapozował w antyimigranckiej koszulce. T-Shirt z napisem "Furia. Stop! Nie dla islamizacji Europy" sam w sobie jest mocnym, ale mało zaskakującym przekazem. Kowalski zdążył nas przyzwyczaić do swoich ksenofobicznych wypowiedzi. Uwagę zwraca jednak coś innego – były członek Ruchu Narodowego i były kandydat ugrupowania na prezydenta pręży się na tle książek. Tak przynajmniej wygląda to na pierwszy rzut oka. Chwilę później okazuje się, że książek nie ma, jest za to tapeta.


Wprawne oko internautów w mig wyłapało ten szczegół, a Kowalski nie po raz pierwszy stał się bohaterem memów. Tapeta imitująca regał z książkami, jakiego nie powstydziłby się żaden inteligent w swoim gabinecie zrobiła wrażenie, a użytkownicy sieci jasno zasygnalizowali, że zamiast tapety, wolą prawdziwe półki z książkami. "To niezwykła, nieludzka nieprzyzwoitość", "To się nazywa fikcja literacka", "Nie dla tapetyzacji książek!" – tak brzmią niektóre komentarze internautów.
Oprócz książek na fototapecie, która posłużyła działaczowi narodowemu za ściankę jest jeszcze akwarium. Ten fragment tapety też stał się wdzięcznym powodem do żartów, a ci, którzy zobaczyli zdjęcie Kowalskiego pytali, czy są w nim prawdziwe rybki.

Dla Mariana Kowalskiego być może lepiej by było, gdyby na półkach były prawdziwe książki, a wśród nich słownik języka polskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki