Ile to naprawdę kosztuje? 0,5 litra piwa - 20 groszy, pizza - 6 zł. Sprawdzamy, jakie są koszty produkcji

Ile to naprawdę kosztuje? 0,5 litra piwa - 20 groszy.  Pizza - 6 zł. Sprawdzamy, jakie są koszty produkcji
Ile to naprawdę kosztuje? 0,5 litra piwa - 20 groszy. Pizza - 6 zł. Sprawdzamy, jakie są koszty produkcji Fot. Anna Bedyńska / Agencja Gazeta
Ostatnio sporo mówi się o cenach powodujących niesmak. Kayah była zszokowana ceną skromnego obiadu, za który zapłaciła na lotnisku 72 złote. Dorotę Zawadzką wprawiła w osłupienie cena wrzątku. Jedna z restauracji zażyczyła sobie za niego... 4 złote. A ile "naprawdę" kosztują produkty, za który płacimy krocie?


Odpowiedź jest tylko jedna - kosztują dokładnie tyle, na ile wycenił je sprzedawca. Jeśli jesteśmy w stanie płacić za jedzenie z kilkukrotną przebitką, to się na podane ceny... zgadzamy. Sprzedawcy mają swoje koszty - wszyscy o tym wiemy. Ale nie raz zastanawialiśmy się, jaki jest rzeczywisty koszt produktów, które musielibyśmy kupić, aby przyrządzić dany posiłek samemu.

PIZZA

Mąka, woda, trochę oleju... A na to rzucone pół pomidora, kilka posiekanych oliwek i pięć przezroczystych plasterków najtańszego salami. Jednym słowem - pizza. Ceny najpopularniejszej pizzy w Polsce - z serem, szynką i pieczarkami wahają się od 12 do 36 złotych. Średnia cena dla całej Polski według PizzaPortal.pl to 22,18 zł.


A ile z tej ceny kosztują same produkty? Wszystko zależy od tego, jak bardzo kucharzowi zależy na jakości podawanego nam produktu. Szacuje się natomiast, że średni koszt wyprodukowania pizzy wynosi 6 zł. Choć dobre pizzerie, z pewnością wydają więcej.

PIWO

Piwo piwu nierówne, a Polacy dobrze wiedzą, co warto pić. Średnia cena złotego trunku w Polsce wynosi 2,50 zł. – Koszt surowców do produkcji pół litra piwa może wynosić od kilkudziesięciu groszy do nawet 1 zł, w zależności od składników, jakie zostaną dobrane – zaznacza w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Sebastian Tołwiński z Grupy Żywiec.

Ile wynosi rzeczywisty koszt surowców do produkcji taniego piwa? Nawet 20 groszy za pół litra. Resztę stanowią marże, nakłady na marketing, transport i oczywiście podatki.

KEBAB

Polska jest prawdziwym kebabowym zagłębiem i nie zmieniła tego nawet moda na burgery. Tylko właściciel Amrit Kebab, który udzielał wywiadu naszemu portalowi karmi 5 tys. ludzi dziennie. Zdradził, że w jego restauracji kanapkę kebab trzeba umieć zrobić w 9 sekund. Cena za sztukę to najczęściej 8 - 12 złotych. A ile kosztuje produkcja?


Jeden z największych hurtowników produktów niezbędnych do produkcji kebaba wylicza: cena bułki waha się od 80 gr do 1,20 zł. Kilogram mięsa kosztuje 24 zł i wystarcza do zrobienia około 10 kebabów. daje to koszt ok. 2,40 zł za sztukę. Do tego trzeba doliczyć warzywa, które w zależności od pory roku nie powinny być droższe niż 60 gr - 1 zł. Do ceny musimy dodać kilkadziesiąt groszy za sosy.

– Może pan napisać, że cena produktów potrzebnych do zrobienia jednego kebaba waha się między 4,50 zł a 6 zł – słyszę od przedstawiciela branży, który chciał zachować anonimowość.

KAWA LATTE

Kawa latte to prawdziwa klasyka "przepłacania". Bardzo chętnie nie pamiętamy, że lokal w którym ją kupujemy, znajduje się przy najmodniejszej ulicy w mieście, że podała nam ją kelnerka, a na ekspres z którego kawa "wyszła" musielibyśmy wziąć kredyt.

Zakładając, że kawa latte kosztuje nas 10 zł, 5 proc. ceny to koszt mleka, 20 proc. kawy, 23 to podatek, a 52 proc. to marża.

MLEKO

A żeby latte było latte, potrzebne jest mleko. I mimo, że społeczeństwo się teoretycznie bogaci, ceny skupu mleka dramatycznie spadły i balansują na granicy opłacalności.

Główny Urząd Statystyczny podaje, że średnia cena skupu mleka w maju 2015 roku, wyniosła 1 złoty i 12 groszy zł za litr. Tym samym była niższa o 19,6 procent niż w maju 2014 r. i o 3,4 procent od ceny płaconej w kwietniu 2015 roku. W sklepie musimy za nie zapłacić dwa, trzy razy tyle.

Napisz do autora: krzysztof.majak@natemat.pl