Córki Pawła Kukiza na YouTube: W najbliższą niedzielę pójdziemy zagłosować na naszego tatę

Julia, Pola i Hania - córki Pawła Kukiza.
Julia, Pola i Hania - córki Pawła Kukiza. screen z YouTube
Julia, Pola i Hania, córki lidera ruchu Kukiz'15, wzięły sprawę w swoje ręce. Na portalu YouTube zamieściły filmik – "Tato jesteśmy z Tobą", w którym przekonują, że warto zagłosować na ich ojca.


– Chcemy, żeby w parlamencie byli tacy ludzie, jak tato. Czyli szczerzy, bezpośredni, sprawiedliwi. A przede wszystkim prawdziwi – wymieniają córki Pawła Kukiza. – Tato zawsze mówił, żebyśmy się kierowały zasadami. Zawsze mówi to, co myśli. Ale to już pewnie wiecie. Tacy ludzie zmienią Polskę – podsumowały Julia, Pola i Hania.
Niedawno lider komitetu Kukiz'15 wyraził nadzieję, że jego ludzie w zaplanowanych na 25 października wyborach parlamentarnych zdobędą około 40 mandatów. – Wtedy będziemy poważnym zawodnikiem, będziemy mogli dążyć do zmiany konstytucji – oceniał.

Najnowszy sondaż polityczny przygotowany przez CBOS informuje, że Platforma Obywatelska i ugrupowanie Pawła Kukiza zdobyłyby po 15 proc. głosów młodych Polaków. Osoby w wieku 18 -24 lata nieco rzadziej głosowałyby na Prawo i Sprawiedliwość. Partia Jarosława Kaczyńskiego mogłaby liczyć na 11 proc. głosów. Czy nagranie przygotowane przez córki Pawła Kukiza zapewni mu jeszcze więcej młodych sympatyków?

Źródło: YouTube
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...