Kto według internautów wygrał debatę? Tego nikt się nie spodziewał – wyniki ankiety!

Według Internautów to Adrian Zandberg z Partii Razem wygrał tę debatę.
Według Internautów to Adrian Zandberg z Partii Razem wygrał tę debatę. Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta ; ankieta naTemat
Debata przedwyborcza, jako starcie tytanów? Komentarze są podzielone. Jednych ona znudziła, innych tylko utwierdziła w swoich przekonaniach. Postanowiliśmy sprawdzić kto jest jednak według internautów jej zwycięzcą. Takich wyników, przed rozpoczęciem debaty, nie spodziewał się chyba nikt!

Kto wygrał?
30 proc. głosów zdobył Adrian Zandberg z Partii Razem. Jak pisał Kamil Sikora „przychodził on do TVP jako wielki znak zapytania, wychodził jako nowa gwiazda”. Jak powiedział Maciej Konieczny z partii Razem. – Jeszcze chwilę pocieszymy się tym, że wygraliśmy dzisiejszą debatę, a później pójdziemy odpocząć, bo czeka nas jeszcze dużo ciężkiej pracy. – ocenił.

Drugie miejsce w starci zajął Janusz Korwin-Mikke, zdobywając 26 proc. głosów. Podium zamknął Ryszard Petru z .Nowoczesnej (17 proc.). Zaraz za podium znalazła się obecna premier, Ewa Kopacz (9 proc.). Piąte miejsce podzielili Beata Szydło z PiS oraz Paweł Kukiz. Zdobyli po 6 proc. głosów.

5 proc. zdobyła Barbara Nowacka ze Zjednoczonej Lewicy, której występ przez komentatorów został uznany za „nudny” i „poniżej oczekiwań”. Stawkę zamkną, w ocenie internautów, Janusz Piechociński z PSL. Zdobył 1 proc.

Zmiany, zmiany, zmiany
Debata miała być decydującym starciem, które przekona niezdecydowanych, na kogo mają zagłosować 25 października. Wydaje się, że Partia Razem zyskała nie tylko w oczach ankietowanych. Ich strona internetowa w czasie debaty z przeciążenia praktycznie padła, o czym pisaliśmy w naTemat.

Napisz do autorki: katarzyna.milkowska@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...