Jared Leto w końcu opowiada o swojej roli Jokera. "Będę się otrząsał z tego do końca życia"

Czy Leto to najlepszy Joker?
Czy Leto to najlepszy Joker? Fot. Screen / Youtube
Leto, który gra psychopatycznego zabójcę w "Legionie Samobójców", opowiedział wreszcie o przygotowaniach do filmu. Niedawno widzowie mogli obejrzeć jego pierwszą zapowiedź, w której to właśnie Joker robi największe wrażenie.W rozmowie z magazynem "Empire", aktor i wokalista przyznał, że postać kultowego przestępcy wiele go kosztowała. Podobnie jak Heath Ledger, ostatni odtwórca Jokera, zaangażował się do tego stopnia, że zapominał o pozafilmowym świecie. – W pewnym momencie, gdy kręciliśmy, musiałem się odciąć. Bardzo mocno wszedłem w tę postać, ale nie wyobrażam sobie, abym mógł inaczej przygotować się do roli - powiedział Leto. – Rozgrywanie psychologicznych gierek, w które wciągałem pozostałych członków obsady, było zabawne, ale równocześnie bardzo bolesne – dodał.

W zwiastunie "Legionu Samobójców" nie brakuje przerażających momentów – a do takich należy ostatnia ujawniona scena, w której Joker ma torturować swoją ofiarę. – Jeśli nie złamiesz zasad, nie stworzysz niczego nowego. Ja tak postąpiłem, a teraz będę otrząsał się z tej roli do końca swojego życia – tłumaczył Leto.

"Warner Bros. Pictures and our anti-piracy team have worked tirelessly over the last 48 hours to contain the Suicide...

Posted by Suicide Squad on 13 lipca 2015
"Legion..." to kolejna ekranizacja komiksuDC comics – opowiada o grupie złoczyńców, którzy otrzymują szansę odkupienia win. Warunek: wykonanie zadanie zbyt niebezpieczne dla superbohaterów. Poza Jaredem Leto w obsadzie filmu znaleźli się m.in. Will Smith, Margot Robbie, Cara Delevingne i Jay Courtney.


Źródło: Daily Mail

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...