Na to czekały polskie nastolatki! Justin Bieber znowu dla nich zaśpiewa

Justin Bieber jest idolem milionów nastolatek na całym świecie
Justin Bieber jest idolem milionów nastolatek na całym świecie Fot. mat. prasowe / Prestige MJM
Idol, który niedawno wrócił do łask, obiecując poprawę po latach wybryków, spotka się z fanami w przyszłym roku w Krakowie. Data koncertu: 11 listopada 2016 roku, sprzedaż biletów rusza natomiast lada moment, bo 17 grudnia. Nie dotyczy to jednak prawdziwych belieberów, dla których przewidziano już oddzielną pulę wejściówek.


Ta informacja wywoła niemałe zamieszanie - wystarczy poczytać komentarze największych fanek 22-latka z Kanady.
Ten wynagrodzi im oczekiwania i podziękuje za miesiące wsparcia, którego potrzebował. Niedawno jeszcze był przecież bohaterem licznych skandali, dziś wychodzi na prostą. Odmieniony wydał płytę "Purpose", która przyniosła mu jeszcze większe uwielbienie - i to ją będzie promować w ramach nadchodzącej trasy. Belieberzy usłyszą, może wcale nie z playbacku, najnowsze hity, w tym non-stop promowane w radio "Sorry" i "Where Are U Now".

Prestige MJM, organizujący polski koncert nazywa go już jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2016 roku. Świadczy o tym choćby fakt, że setki młodych Polek właściciwe błagały o przyjazd Biebera. – Fanki artysty prześcigały się w pomysłach, jak zwrócić naszą uwagę. Za każdym razem, gdy ogłaszaliśmy koncert innego artysty, dziewczyny były pełne emocji – opowiada przedstawiciel agencji, Janusz Stefański. – Cieszymy się, że w końcu cierpliwość polskich fanów Justina Biebera została wynagrodzona – dodaje.
Te czekały na dobrą wiadomość od 2 lat. Ostatni raz bowiem Kanadyjczyk śpiewał dla nich w 2013 roku. Tego, co się działo pod sceną łódzkiej Atlas Areny, trudno opisać. Piski i wrzaski - oto, co słyszał wokalista niemal przez cały występ.
Emocje sięgnęły zenitu, gdy zaprosił na scenę jedną z fanek, której patrzył głęboko w oczy, a później zdjął koszulkę. Za niepohamowany entuzjazm podziękował słowami: "Crazy show! Thank you Poland!!!". Czy przyszłoroczny występ będzie równie szalony - fanki na pewno nie zawiodą.
Ceny biletów zaczynają się od 195 złotych, za taką kwotę fani usłyszą Biebera z trybun bocznych, ale widok będzie ograniczony. Jeśli jednak zapłacą 1000 złotych, ujrzą oblicze idola z bliska. Zarówno tańsze, jak i droższe wejściówki, pojawią się online - na prestigemjm.com i ebilet.pl, a także w salonach Empik. Organizator zapowiada, że wyłącznie przez swoją stronę oferuje gadżety, bilety kolekcjonerskie i możliwość spotkania z Bieberem.

źródło: prestigemjm.com

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Reserved pokazuje inną twarz lat 80. Wieczorowa kolekcja bierze z nich to, co najlepsze
T-mobile 0 0Zachwyciła go postać epizodyczna. Tomasz Raczek zwraca uwagę na szczegóły kultowego już filmu

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
INNPoland 0 0Wielka awaria w popularnym banku. Niektórym klientom wyzerowało konta
Żółty Tydzień 0 0Jeden organ, 500 funkcji. Taka jest wątroba. Jakie choroby mogą ją zniszczyć?
0 0Chorujesz na jaskrę i uwielbiasz jogę? To połączenie może nie być dobre dla oczu