Nie zobaczysz już Paranienormalnych w TVP2. Nowa dyrekcja wzięła się za likwidację kabaretów w ramówce

Kadr z programu w 2015 roku.
Kadr z programu w 2015 roku. Fot. Materiały prasowe
Była zmiana dziennikarzy, teraz przyszedł czas na programy. "Paranienormalni Tonight” – ten show można było oglądać przez dwa sezony, mniej więcej od roku. Ale okazało się, że do nowej wizji mediów narodowych ta formuła zupełnie nie pasuje. Kabaretów, jak się okazuje, jest w publicznej telewizji zwyczajnie za dużo. Bo – jak tłumaczył nowy szef TVP2 Maciej Chmiel – mamy do czynienia z ich "nadreprezentacją". W ich miejsce Dwójka planuje inne programy rozrywkowe.

Ten kabaret oglądało średnio niemal 2 miliony widzów. Przedział wieku: 16-49 lat. – Starać się będę schodzić z pewnej nadreprezentacji kabaretów w TVP2, wprowadzając w ich miejsce inne programy – powiedział w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl dyrektor programu.

Twórcy Kabaretu, Igor Kwiatkowski i Robert Motyka, o decyzji władz TVP2 wiedzą już od kilku dni. "Mamy niestety kiepskie wieści" – napisali do swoich fanów na Facebooku. Były słowa podziękowania, ale też otuchy. Pisane, jak podkreślili, bez smutku, bo tyle ciekawych rzeczy w tym czasie się wydarzyło.

Kochani.Mamy niestety kiepskie wieści.W związku z licznymi zmianami w TVP, nie uda nam się zrealizować kolejnego sezonu...

Posted by Paranienormalni Profil Oficjalny on 15 stycznia 2016
"Do zobaczenia…być może kiedyś w naszej przychodni :))))" – napisali na koniec. "Byliście już na Polsacie, publicznej, to teraz czas na TVN a jesteście kurą, znoszącą złote jajka i sezonów będzie bez liku" – odpisywali internauci.
Dosłownie kilka godzin wcześniej Paranienormalni zamieścili na FB inny wpis. Napisali, że z ogromną niecierpliwością czekają na decyzje władz.

Co będzie teraz? Ja czytamy w wirtualnychmediach, ma być kontynuowany cykl kabaretowy „Latający klub 2”, prowadzony przez Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcina Wójcika (Ani Mru Mru). – Ten program zostanie zasilony przez nowe kabarety. Będzie to pole eksperymentu – powiedział Maciej Chmiel. To pewnie dopiero początek. Zmiany w TVP cały czas przecież trwają...


Tutaj znajdziecie wywiad z Paranienormalnymi. Gdy ruszał ich show w TVP2, mówili naTemat: "Paranienormlani Tonight" to przede wszystkim nie program kabaretowy, a rozrywkowy. To jest największa różnica w stosunku do tego, co do tej pory robiliśmy. Będzie dużo humoru, gagów i skeczów, ale w programie pojawi się także plejada polskich gwiazd. To one będą bohaterami tego show. Jest jeszcze coś. Nie zadajemy niewygodnych pytań, nie chcemy wprowadzać w zakłopotnie rozmówców. Wręcz przeciwnie. Nie przekraczamy granicy, której nie chce przekroczyć gwiazda".

źródło:wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...