Ten serial HBO miał więcej widzów niż "Gra o Tron". Polska "Wataha" doczeka się 2. sezonu

"Wataha" z Leszkiem Lichotą w roli głównej doczeka się drugiego sezonu.
"Wataha" z Leszkiem Lichotą w roli głównej doczeka się drugiego sezonu. Fot. mat. promocyjne HBO
HBO początkowo nie miało kontynuować serii. Stacja zmieniła zdanie, kiedy przyjrzała się wynikom oglądalności serialu. "Wataha" w tej kwestii pokonała "Grę o Tron" i to trzykrotnie. To powód, dla którego poznamy dalsze losy strażnika granicznego z Bieszczad.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności i zaangażowania widzów, w związku z czym podjęliśmy decyzję o produkcji drugiego – oznajmił prezes HBO Polska, Michał Kozicki. Premiera nowych odcinków zapowiadana jest na 2017 rok.
Jak podała firma badawcza Nielsen Audience Measurement, średnia oglądalność jesienią 2014 "Watahy" wyniosła 335 tys. osób. Fabuła opowiadała o oficerze straży granicznej. W obsadzie znaleźli się: Leszek Lichota, Julia Pogrebińska, Bartłomiej Topa, Magdalena i Aleksandra Popławskie, Andrzej Zieliński oraz Marian Dziędziel. Reżyserowali Kasia Adamik i Michał Gazda. "Watahę" emitowano w 15 krajach, m.in. w „Wataha” była emitowana w 15 krajach, m.in. na Węgrzech, w Holandii, Czechach i w Chorwacji.

źródło: businessinsider.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.