Asia zorganizowała kiermasz, by pomóc mamie. Co ona na to? "Kochana córeczko, pięknie narozrabiałaś"

Mała Asia chciała pomóc mamie, odzew przerósł oczekiwania. Teraz chora kobieta dziękuje córce i obiecuje walczyć o swoje zdrowie.
Mała Asia chciała pomóc mamie, odzew przerósł oczekiwania. Teraz chora kobieta dziękuje córce i obiecuje walczyć o swoje zdrowie. Fot. Łukasz Cynalewski / Agencja Gazeta
O akcji 8-letniej Asi słyszała chyba cała Polska. Dziewczynka rozwiesiła informacje, że organizuje kiermasz, by pomóc swojej chorej mamie. A ta dziś obiecuje: Postaram się zrobić wszystko, żeby była ze mnie dumna.


- Kochana córeczko, chciałam ci powiedzieć, że bardzo przepraszam za moją pierwszą reakcję. Będąc jeszcze w szpitalu, powiedziałam, że narozrabiałaś. Teraz chcę powiedzieć tak, żeby wszyscy słyszeli: pięknie narozrabiałaś - powiedziała Anna Turowska w rozmowie z mediami.

8-letnia dziewczynka kilka dni temu zwróciła uwagę takim ogłoszeniem: "Mam na imię Asia. Zbieram na leczenie i rehabilitację mojej mamusi. Zachęcam do zakupów i pomocy". Informowała też, że będzie można wziąć udział w loterii z "zabawkami nie tylko dla dziewczynek, artykułami szkolnymi, ubraniami oraz butami".
Kiermasz odbył się wczoraj na osiedlu, gdzie mieszkają mama i córka. Przybyły prawdziwe tłumy - wbrew donosom, które pojawiły się krótko przed wydarzeniem. Akcję wsparła Drużyna Szpiku i kilka lokalnych przedsiębiorstw. Udało się zebrać ponad 100 tys. złotych, ale to pewnie nie koniec.

– Nie widziałam jeszcze tego kiermaszu, nie jestem medialna ani nie mam dostępu do internetu - wyjaśniała Turowska. – Ja straciłam nadzieję, ale nie moja córka - dodała, podkreślając, że zawsze była z niej dumna i wierzy, że teraz sama da jej powody do dumy. Złożyła również obietnicę. – Będę ci czesała warkocze, będziemy lepić ciastka. Wróci wszystko to, co było. Tyle lat straciłyśmy, tyle wyrzeczeń naszych wspólnych (...). Sąsiedzi, nie będziecie słyszeli wycia z bólu, jedynie nasz radosny śmiech – zapewniła. Tak jak to, że podziękuje wszystkim za wsparcie dalszym życiem.


źródło: wtkplay.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"