Bartłomiej Misiewicz odchodzi z rady nadzorczej Energii Ostrołęka. Zrezygnował po naszym tekście

Rzecznik Antoniego Macierewicza Bartłomiej Misiewicz jest członkiem rady nadzorczej państwowej firmy Energa Ciepło Ostrołęka.
Rzecznik Antoniego Macierewicza Bartłomiej Misiewicz jest członkiem rady nadzorczej państwowej firmy Energa Ciepło Ostrołęka. Fot. Franciszek Mazur / AG
Rzecznik Antoniego Macierewicza niedawno trafił do rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Ale okazuje się, że to nie jedyna rada nadzorcza, w której zasiada Bartłomiej Misiewicz. Jak dowiedziało się naTemat młody współpracownik wiceprezesa PiS jest też w radzie nadzorczej państwowej firmy Energa Ciepło Ostrołęka. A właściwie był, bo kiedy po naszym tekście rozpętała się na ten temat medialno-polityczna burza, Misiewicz zrezygnował.

Bartłomiej Misiewicz to chyba najszybciej rozwijająca się kariera w polskiej polityce. Zaczynał od pracy w aptece, później wspomagał Antoniego Macierewicza i jego zespół smoleński. Wraz z szefem trafił do MON i to właśnie tam jego kariera nabrała prawdziwego rozpędu.

Bo poza byciem rzecznikiem prasowym i szefem gabinetu politycznego ministra, Misiewicz jest pełnomocnikiem ds. Centrum Kontrwywiadu NATO, konsultantem merytorycznym programu NaszaArmia.pl w TVP i członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Ale to nie wszystko.

Bartłomiej Sebastian Misiewicz jest też sekretarzem rady nadzorczej spółki Energa Ciepło Ostrołęka – wynika z informacji na stronie firmy. Te dane potwierdza też wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego.

Po medialnej burzy, która zaczęła się po naszej publikacji, informacja zniknęła ze stron firmy. Wkrótce też RMF FM podało, że Misiewicz zrezygnował z posady w Enerdze. Pozostanie jednak w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...