To może być koniec kariery posła PiS. "Fakt" opisuje, jak polityk pobił żonę, która to nagrała

Poseł PiS Łukasz Zbonikowski znów w tarapatach.
Poseł PiS Łukasz Zbonikowski znów w tarapatach. Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta
"Fakt" podaje, że Monika Zbonikowska złożyła akt oskarżenie o naruszenie nietykalności osobistej przez męża. Męża - polityka Prawa i Sprawiedliwości ze skandalem obyczajowym na koncie i posła obecnej kadencji Sejmu, gdzie wnioskuje się o uchylenie mu immunitetu.


Nie jest tajemnicą, że poseł ma problemy z temperamentem. W przeszłości miał podnosić rękę na żonę, co dwukrotnie udowadniała. Za trzecim razem konsekwencje będą chyba o wiele poważniejsze. 18 lipca znów przekroczył granicę, co małżonka nagrała. "Fakt" podaje, że Zbonikowski rzekomo wpadł w furię przy próbie odebrania jej kombajnu. Z relacji wynika, że szarpał nią, wdał się też w bójkę z broniącym kobiety sąsiadem. Film jest dowodem w sprawie.

A całe zajście jest tylko czubkiem góry lodowej problemów posła. Kilka dni temu jego były współpracownik powiadomił warszawskich śledczych, że za uposażenie poselskie miał opłacać rachunki telefoniczne bliskich i rzekomo wyprawiał rodzinne imprezy. Wcześniej wyszło na jaw, że ma kochankę, którą podobno miał nakłaniać do aborcji. Ten skandal nie przeszkodził, by wrócił na łono macierzystej partii.


źródło: fakt.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...