Internauci wyśmiewają Majdana i Rozenek, że od gości na ślubie dostali tylko 60 tys. zł. "Tyle dają ludzie na wsi"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zarobili na ślubie. Deklarują, że pieniądze - ponad 90 tys. zł - przeznaczą na cele charytatywne.Internauci wyrzucają im, że to za mało.
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zarobili na ślubie. Deklarują, że pieniądze - ponad 90 tys. zł - przeznaczą na cele charytatywne.Internauci wyrzucają im, że to za mało. Fot. Facebook.com/MalgorzataRozenek
Małgorzata Rozenek zapewniała, że jej ślub z Radosławem Majdanem będzie intymną, prywatną uroczystością. Taką, którą obejrzą czytelnicy kolorowej prasy. Okładki, sesje i filmiki znalazły swoich odbiorców w trymiga. Nie za darmo. Młoda para nie trafiła na biednych - zarówno wydawców, jak ich gości. Według internautów i tak dostali za mało. Tymczasem to "mało" przeznaczą na cele charytatywne.


Ostatni weekend dla aktywnych na Facebooku kojarzy się z jednym - kolejnym, celebryckim ślubem roku. Przewijali tablicę i co chwilę widzieli uśmiechniętą "Perfekcyjną Panią Domu", nową żonę Radosława Majdana. Wyglądała na szczęśliwą, pozując u boku ukochanego. Na pomoście, przy samochodzie i w łóżku. Długo nie musiała czekać, aż pojawi się komentarz, że jedno mówi, a drugie robi. Przecież miało być "intymnie". A tu coś takiego.
Komentujący "sprzedaż" żartowali, że za ekskluzywną sesję zainkasowali ledwie 30 tys. złotych, co z pieniędzmi od 100 zaproszonych na ślub gości, daje "ledwo" 90 tys. Banknoty dostali w kopertach. A jest druga strona medalu. Majdanowie mieli cel. Ten oczywisty: promować siebie, ten bardziej zaskakujący: pomóc. Uzyskaną sumę przeznaczą na rehabilitację Rafała Kośca, sparaliżowanego piłkarza Polonii i działania fundacji TVN "Nie jesteś sam". Gwiazda stacji chce jeszcze zlicytować suknie projektu Ewy Minge, by wesprzeć podopiecznych jej fundacji. Dla komentujących to i tak za mało.

W takiej sytuacji łatwo spodziewać się lawiny komentarzy. Różnych. "Tyle samo dają zwykli ludzie z wiosek i miasteczek, a nie pseudo gwiazdy z Pudelka" – brzmi jeden. Inny: "To się szarpnęli... Na wypełnienie policzków nie starczy". Prawda jest taka, że ktoś uwierzy w bezinteresowność pani Rozenek, a potem włączy odcinek "Azja Express". Antyfan uzna, że gest celebrytki ogłaszającej się polską "Victorią Beckham" to marne ocieplanie wizerunku. Nie odmówi jej natomiast jednego - żona "Davida in Poland" zna się na autokreacji jak mało kto.

źródło: se.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Olga Bołądź rzuciła wyzwanie koleżankom z branży. Teraz kobiety dołączają do #boladzchallenge
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
SAP 0 0Od personalizacji adidasów do zatrzymania powodzi. Oto jak transformacja cyfrowa zmienia nasze życie
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!