Nowy "Pitbull" coraz bliżej. W sieci debiutuje drugi zwiastun "Niebezpiecznych kobiet"

Alicja Bachleda-Curuś, czyli czarny charakter w nowym "Pitbullu". Film trafi do kin 11 listopada.
Alicja Bachleda-Curuś, czyli czarny charakter w nowym "Pitbullu". Film trafi do kin 11 listopada. Fot. mat. promocyjne / Kino Świat
–„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi drugą część trylogii. Film przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Dotychczas kobieta była uprzedmiotowiona w policyjnym kinie – mówi o swoim nowym filmie Patryk Vega. I obiecuje, że warto czekać na premierę. Niecierpliwi mogą oglądać drugą zapowiedź kontynuacji "Nowych porządków".


Vega kuje żelazo póki gorące. Po wielkim sukcesie ostatniej produkcji, za którą odpowiadał jako scenarzysta i reżyser, wziął się za jej ciąg dalszy. "Pitbull" bez słynnego Despera, za to ze zdobywającym sławę Majamim, będzie trylogią. "Dwójkę", czyli "Niebezpieczne kobiety" obejrzymy w listopadzie tego roku.
Najpierw pojawił się nieocenzurowany zwiastun. Na Facebooku i YouTube obejrzano go łącznie 6,5 miliona razy, 3,5 w ciągu pierwszych 24 godzin. Zaskakiwał pod każdym względem i prawdopodobnie przebije mięsiste "Nowe porządki". Druga część, jak przekonuje dystrybutor, ma to, co trzeba: humor, wartką akcję i doskonałą obsadę. A Vega lubi obsadzać nieoczywiście.
Ma nosa do swoich aktorów - najpierw wypromował Marcin Dorocińskiego, w zeszłym roku gwiazdą dzięki niemu stał się Piotr Stramowski. W "Niebezpiecznych..." będzie nią Sebastian Fabijański, a z wizerunkiem zerwą Artur Żmijewski, Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Joanna Kulig i Anna Dereszowska. W swoich rolach, poza filmowym Majamim, wracają Andrzej Grabowski, Maja Ostaszewska i Tomasz Oświeciński.
– Film przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Dotychczas kobieta była uprzedmiotowiona w policyjnym kinie – uważa reżyser. – Nosiła teczkę za facetem, albo była podawaczem kwestii. W „Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach” po raz pierwszy kobiety staną się sprawczyniami wydarzeń. Jest to możliwe za sprawą tego, że w ubiegłym roku aż 40 proc. funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety – podkreśla. Pozostaje tylko odliczać dni, żeby się o tym wszystkim przekonać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0TVN szykuje hit ws. Przyłębskiej. Zdobyli dowody ws. jej rządów w TK
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
NATEMAT EXTRA 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu