Mocne wejście Kamila Durczoka. Uroczyście zaprezentował Silesion.pl, który jutro rozpoczyna działalność

Kamil Durczok uroczyście zaprezentował swój portal. Jutro rankiem Silesion.pl zaczyna emisję programów.
Kamil Durczok uroczyście zaprezentował swój portal. Jutro rankiem Silesion.pl zaczyna emisję programów. fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Wydawało się, że Kamil Durczok nie wróci już do świata mediów, ani do życia publicznego. Tymczasem w Katowicach rusza jego portal, który ma być telewizją nowej ery. Ujęcia z dronów, kamer rozstawionych w mieście. Kamil Durczok, który w atmosferze skandalu odszedł z TVN-u, zainaugurował swoje najnowsze przedsięwzięcie.

– Faceci w garniturach wyglądają na niezwykle profesjonalnych i ogarniętych, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że pracują dla facetów w t-shirtach – tak zaczął swoje wystąpienie Kamil Durczok, ubrany oczywiście w t-shirt.

Oficjalnie w Katowicach zaprezentował swoje "medialne dziecko", czyli Silesion.pl. Chociaż o szczegółach samego portalu było niewiele. Prezentacja przypominała film "Jutro nie umiera nigdy" z Jamesem Bondem.

No właśnie... Kamil Durczok odszedł z TVN w zeszłym roku po tym, jak tygodnik „Wprost” napisał, że dziennikarz miał rzekomo molestować koleżanki w pracy. Niedawno wrócił na anteny, co komentowała m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Jutro rano mieszkańcy Śląska i nie tylko przekonają się na czym polega jego nowy pomysł.

źródło "Gazeta Wyborcza"

Napisz do autora: wlodzimierz.szczepanski@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.