Robert Lewandowski zostanie ojcem! Poinformował o tym tuż po zdobyciu gola w Lidze Mistrzów

Robert Lewandowski zostanie ojcem! O ciąży poinformował w tradycyjny piłkarski sposób po zdobyciu gola w Lidze Mistrzów.
Robert Lewandowski zostanie ojcem! O ciąży poinformował w tradycyjny piłkarski sposób po zdobyciu gola w Lidze Mistrzów. Fot. Twitter.com/FCBayernGoals/
Robert Lewandowski strzelił we wtorkowy wieczór pięknego gola w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Atletico Madryt. Ważniejsze dla kibiców utalentowanego Polaka jest teraz jednak to, jak Lewandowski cieszył się po strzelonej bramce. Kapitan reprezentacji Polski odegrał bowiem charakterystyczną dla piłkarskiej tradycji scenkę, którą oznajmił światu, iż wraz z żoną Anną Lewandowską spodziewają się potomka.


Tuż po tym geście ze swoimi ustaleniami na temat ciąży Anny Lewandowskiej wystrzeliły także niemieckie media. Z czystym sumieniem dziennikarze obracający się w kulisach Bundesligi mogą teraz informować, że spekulacje na temat tego, iż Lewandowscy spodziewają się dziecka pojawiały się od dłuższego czasu. Żona Roberta Lewandowskiego jest już piątym miesiącu ciąży.

– Ten gol był dla niej i dziecka, które nosi w brzuchu. Nie mogłem tego już dłużej ukrywać, a dzisiejszy mecz był optymalnym momentem, żeby to ogłosić - powiedział Lewandowski w rozmowie z dziennikarzem Sport Sky. – To zawsze było moim marzeniem, żeby kiedy moja żona będzie w ciąży, móc samemu to ogłosić – dodał.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ