Odświeżony kostium i jeszcze więcej akrobacji. Trailer najnowszego "Spider-Mana" już jest w sieci!

W rolę Spider-Mana ponownie wcieli się Tom Holland.
W rolę Spider-Mana ponownie wcieli się Tom Holland. Fot. Kadr z filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"
Festiwal nowości rodem z universum Marvela trwa. Dopiero co zachwycaliśmy się zwiastunem "Strażników Galaktyki 2”, a tu kolejna miła niespodzianka - trailer wyczekiwanego "Spider Man: Homecoming” właśnie pojawił się w sieci.


Nic dziwnego, że film wzbudza takie emocje. Jak pamiętamy, będzie to kolejna część, w której w rolę superbohatera wcieli się Tom Holland. Poprzednio zdarzyło mu się to tylko raz, w produkcji o wiele mówiącej nazwie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” braci Russo.
Twórcy postanowili pójść dalej sprawdzonym tropem i na stałe umieścić Spideya w świecie, w którym dzieli się mocną z innymi superbohaterami. Na ekranie zobaczmy więc też Roberta Downey Jr. jako niezawodnego Iron Mana.

Uważni obserwatorzy zwrócą również uwagę na nowy, usprawniony kostium Spider-Mana, który - co jest nawiązaniem do pierwszych komiksów o człowieku-pająku, będzie miał charakterystyczne sieci pod pachami. Czyżby zamierzał wykorzystywać je do latania?
Choć Holland jest Spider-Manem od niedawna, już zdążył podbić serce internautów - bez trudu znajdziemy opinię taką jak ta: "To najlepszy Spider-Man jaki nam się trafił. Maguire i Garfield rozumieli postać, a on to dzieciak wciągnięty w sytuację nie dla dzieci".

Holland zastąpił radzącego sobie nieźle w tej roli Andrew Garfielda. Co zaważyło o wyborze "Pajączka"- nerda? Zdaje się, że przede wszystkim wiek. Spider-Man w 2016 roku jest nastolatkiem, nie dorosłym stylizującym się na nastolatka. Chłopakiem, który wie, o czym myśli grupa docelowa filmu i umie do niej dotrzeć. I wszystko wskazuje na to, że znów doskonale mu się to uda.


Premiera filmu "Spider-Man: Homecoming” 14 lipca 2017 roku.

Napisz do autora: licia.pustelnik@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...