Policja zatrzymała córkę Janusza Korwin-Mikkego. Posiadała narkotyki i prowadziła auto bez prawa jazdy

Córka Janusza Korwin-Mikkego została zatrzymana przez policję w Warszawie. Kobieta może odpowiedzieć za posiadania narkotyków oraz prowadzenie auta pod ich wpływem i bez prawa jazdy.
Córka Janusza Korwin-Mikkego została zatrzymana przez policję w Warszawie. Kobieta może odpowiedzieć za posiadania narkotyków oraz prowadzenie auta pod ich wpływem i bez prawa jazdy. Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta
Nie kończą się problemy europosła Janusza Korwin-Mikkego. Niedawno jego samego Parlament Europejski surowo ukarał za seksistowskie wypowiedzi, a teraz w kłopoty z prawem popadła córka polityka. Warszawska policja zatrzymała ją w związku z posiadaniem narkotyków i kierowaniem autem bez prawa jazdy. Trwa ustalanie, czy kobieta prowadziła pod wpływem środków odurzających.


W ręce policji córka europosła wpadła w poniedziałek podczas kontroli drogowej, którą przeprowadzono na warszawskiej Pradze. Około 21:00 partol zauważył, iż prowadziła ona auto korzystając z tabletu. W pojeździe znaleziono pół grama podejrzanej substancji, prawdopodobnie heroiny. Podejrzenia wzbudzał też stan kierującej, więc zabrano ją na badanie moczu i krwi, które mają ustalić, czy usiadła za kierownicą pod wpływem narkotyków. Jednak to nie jedyne podstawy do przedstawienia jej poważnych zarzutów. Okazało się, że córka Janusza Korwin-Mikkego prowadziła bez uprawnień, gdyż wcześniej straciła już prawo jazdy.

To nie pierwszy raz, gdy jedna z najmłodszych córek tego prawicowego polityka ma problemy z prawem. W 2014 roku udaremniono podjętą przez nią próbę kradzieży. – Kora robiła w tym OBI sporo zakupów, okradziono ją na 2000 zł. Potem kupiła frezarkę z kompletem frezów i ten "komplet" okazał się zdekompletowany. To jak głupia uznała, że prościej jest dokraść. Policzyli jej za cały komplet, plus 500 zł grzywny za wykroczenie – komentował tamtą sprawę Janusz Korwin-Mikke. Tym razem europoseł nie był jednak tak łagodny. – A niech ją aresztują. Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej – powiedział portalowi WP.pl. – Ona ma trzydzieściparę lat, dorosła jest, niech się tłumaczy – dodał.

Napisz do autora: jakub.noch@natemat.pl

źródło: RMF FM,WP.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...