Co dalej z "Uchem Prezesa"? Przed nami jeszcze tylko 4 odcinki do końca serii

Co dalej z "Uchem Prezesa"?
Co dalej z "Uchem Prezesa"? fot. kadr z "Ucha Prezesa"
Dwa dostępne dla wszystkich i dwa dla tych, którzy zapłacą - na tyle odcinków "Ucha prezesa" przed wakacjami mogą liczyć widzowie. Platforma Showmax zapowiada, że serial wróci jesienią.


Portal WirtualneMedia.pl dowiedział się, że "Ucho..." po raz ostatni trafi na YouTube 27 kwietnia. Showmax szykuje jeszcze odcinki specjalne - 11 i 18 maja udostępni je swoim klientom. Jak zapowiedziano, będą one klamrą dla 1. sezonu satyrycznej produkcji.

Nowe odcinki, zgodnie z decyzją kierownictwa serwisu vod, pojawią się po wakacjach. Górski i spółka znów szykują 14 ogólnie dostępnych odcinków. Te będą pokazywane najpierw w Showmax, później na YouTube. Tak jak i teraz, płacąc abonament w wysokości 19,90 zł, będzie można obejrzeć dwa dodatkowe epizody.

"Ucho Prezesa" jest absolutnym hitem sieci, który bawi do łez, ale, jak się ostatnio okazało, może być źródłem kłopotów. Nauczyciela z Żagania, który udostępnił odcinek serialu na Facebooku, czeka postępowanie dyscyplinarne. – To, co opublikowałem, nie uderzało i nie godziło w etykę zawodową. (...) Niedługo skończy się tak, że ktoś będzie mówił nam, co jest dobre, a co złe – mówił naTemat.


źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...