Nagonka na muzułmanów w TVP Info. "To jest ewidentny przekaz Koranu, żeby nas mordować, podrzynać gardła"

Dyskusja w studiu była bardzo burzliwa.
Dyskusja w studiu była bardzo burzliwa. Fot. TVP Info
Typowy dzień w TVP Info. Prowadzący wieczorną rozmowę Michał Rachoń z dziwnym podekscytowaniem wyliczał kolejne zamachy w Europie Zachodniej i mówił o bezradności tamtejszych społeczeństw. Ale to był dopiero początek – w studiu zameldowali się goście na czele z Miriam Shaded, którzy dali prawdziwy pokaz chrześcijańskiej miłości. Przy okazji okazało się, że Mahomet był pedofilem, a we wszystko wmieszano Jana Pawła II.

W studiu pojawili się znana wszystkim Miriam Shaded, pułkownik Piotr Wroński, były funkcjonariusz służb specjalnych, dr Jerzy Targalski, politolog i historyk, a ze wszystkimi z Berlina połączył się jeszcze Cezary "Trotyl" Gmyz. Ta rozmowa nie mogła zawieść.

Zaczęła ostro Shaded, która przekonywała, że Europa Zachodnia toczy wojnę z islamem. – Widzimy jej konsekwencje. Widać, że dzieci muzułmanów są kształtowane w ten sposób, żeby się nie asymilowały, gardziły społeczeństwem zachodnim. Widzimy konsekwencje. To jest ewidentny przekaz koranu, żeby nas mordować, podrzynać gardła – opowiadała. – Nie istnieje islam pokojowy. 61 proc. wersetów w koranie jest skierowanych wobec niewiernych, jak postępować z nimi. To nie jest religia, to ideologia polityczna – dodała.
Nieco oszczędniejszy w osądach był Gmyz. Przynajmniej na początku. – Niemcy zmieniają zdanie (do przyjmowania uchodźców – red.) po zamachu na jarmark bożonarodzeniowy. Rozpoczęli niewypowiedzianą wojnę z terrorem. Nie ma ani jednego tygodnia, żeby nie było zatrzymań, przeszukań. Udaje się na razie uniknąć kolejnych zamachów – mówił.

Ale potem nagle wypalił: – Terroryzm islamski jest w interesie Rosjan. Przypomnijmy sobie zamach na Jana Pawła II wykonany przez tureckiego radykała. Wtórował mu pułkownik Piotr Wroński, były funkcjonariusz służb specjalnych. – Biblia jest podstawą Europy, mówię to jako osoba, która nie jest członkiem żadnego Kościoła. Koran jest dziełem szatana. Jeżeli oni (społeczeństwa zachodnie – red.) wolą szatański Koran od Biblii, na której się wychowali, to nie dziwmy się.
I dalej wszedł na poziom… religijny. – Oni pewnie na mnie teraz rzucają fatwę, ale tu publicznie rzucam fatwę, to jest nasz dom, niech oni piją taką herbatę, jaką my pijemy – kontynuował. Do "rosyjskiego wątku" odniósł się również dr Jerzy Targalski, który uznał, że Rosja przypisuje sobie fałszywie rolę obrońcy cywilizacji łacińskiej, a tak naprawdę chce w ten sposób wyrzucić USA z Europy i zagarnąć Stary Kontynent.
– Trzeba tę rolę, którą Władimir Putin chce rozgrywać, fałszywego obrońcy tradycji łacińskiej, wyeliminować. To polska powinna stać się przywódcą frontu obrony cywilizacji łacińskiej – tłumaczył ku zadowoleniu innych rozmówców. Jednak na koniec najmocniejsza była znowu Shaded, która zaatakowała istniejące już w Polsce społeczności muzułmańskie. A to m.in. żyjący w Polsce od stuleci Tatarzy. – Mamy tutaj w Polsce związki wyznaniowe, które wzorują się na Mahomecie. A on był mordercą, rozbójnikiem i pedofilem – wypaliła.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.