"Oko za oko!". Gimnazjalistki podpaliły jeża i pochwaliły się tym na Snapchacie, a internauci życzą im śmierci

Film z egzekucji zobaczyły już tysiące internautów. Dziewczyny zostały też odnalezione na Facebooku. Internauci nie zostawiają na nich suchej nitki
Film z egzekucji zobaczyły już tysiące internautów. Dziewczyny zostały też odnalezione na Facebooku. Internauci nie zostawiają na nich suchej nitki Screeny z Facebooka
Internet wrze z oburzenia. Dwie 15-latki ze Środy Śląskiej podpaliły jeża. Wszystko nagrały i podzieliły się tym w sieci. I pewnie już tego żałują, bo na reakcję internautów nie trzeba było czekać. Powiedzieć, że jest to reakcja negatywna, to powiedzieć za mało.


Okrutny film ze Snapchata trafił m. in. do Ekostraży, a potem na policję. "Kancelaria Olesiński & Wspólnicy w naszym imieniu skierowała już na policję w Środzie Śląskiej zawiadomienie o przestępstwie. Bo to nie jest jakiś tam wybryk chuligański, to przestępstwo, za którego popełnienie odpowiadają także nieletni" - czytamy na stronie Ekostraży na Facebooku.

Na krótkim i drastycznym nagraniu widzimy jak najpierw nastolatki obrzucają jeża butelkami, a potem go podpalają. Możemy wywnioskować, że zwierzę próbowało się bronić, w tle słyszymy, że ugryzł jedną z napastniczek.
Jeż - Środa Śl.

Taki filmik dostaliśmy w nocy z informacją, że dwie ustalone gimnazjalistki ze Środy Śląskiej podpaliły jeża. Przeszkadzało im, że szedł, a potem, że leżał. Dziś wyjaśniamy sprawę i kierujemy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z ustawy o ochronie zwierząt na policję. Oj, chyba ktoś będzie miał przerąbane.

Opublikowany przez EKOSTRAŻ na 13 czerwca 2017
Dziewczyny prawdopodobnie myślały, że nikt się o tym nie dowie, oprócz ich znajomych. Snapchat usuwa filmy i zdjęcia wkrótce po ich odtworzeniu. Ktoś jednak postanowił to zapisać i puścić w obieg. Internet zawrzał z oburzenia, użytkownicy Facebooka nie potrafią powściągnąć emocji.
Jeże w Polsce są pod ścisłą ochroną. Gdyby dziewczyny odpowiadały jak dorosłe mogłyby pójść za to do więzienia nawet na 3 lata. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

źródło: Radio Wrocław
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka