Dziś zawodowo przeglądałem Facebooka. Wszystko po to, żebyście mogli rozpoznać prawdziwego internetowego samca alfa

Jaka jest sylwetka prawdziwego, polskiego, internetowego samca alfa? Odpowiedź można znaleźć na fanpage'u "Beka z samców alfa".
Jaka jest sylwetka prawdziwego, polskiego, internetowego samca alfa? Odpowiedź można znaleźć na fanpage'u "Beka z samców alfa". Fot. pixabay.com
Wydawałoby się, że nie ma nic śmieszniejszego niż poseł Marek Suski na komisji ds. Amber Gold. Albo tweety Janusza Piechocińskiego. Błąd. Jest jeszcze fanpage "Beka z samców alfa". Przejrzałem tę fabrykę śmiechu, żeby sportretować typowego internetowego samca alfa.


Jak zwykła mówić moja babcia: "Kiedyś nie było internetu i i nie było tylu przestępstw i głupoty. I dzieci były bezpieczne". Nie pomagają tłumaczenia, że internet to kontakt z całym światem, że można łatwiej się uczyć, uzyskiwać informacje, po prostu wiedzieć więcej. Choć to prawda, jednej rzeczy jeszcze kiedyś nie było: tak szerokiego pola do śmiechu i autokompromitacji. I tu kłania się fanpage zbierający co bardziej soczyste kąski internetowych samców alfa. Po czym poznać takiego wojownika o odpowiednie miejsce dla kobiet w dzisiejszym świecie?

1. Ekspert od menstruacji

Prawdziwy facet z krwi i kości zna się nie tylko na samochodach, przepychaniu rury od zlewozmywaka i oczywiście na polityce. Zna się też na menstruacji i wszystkich rzeczach z nią związanych. Wiadomo, w "te dni" kobieta jest nieprzydatna do niczego. Bo wahania nastroju, złe samopoczucie, brak ochoty na seks. Jest na to jednak recepta: głodówka i najwyżej woda z kranu.

2. Zmywanie, sprzątanie i inne prace domowe

Prawdziwy samiec alfa nie sprząta, nie odkurza, nie zmywa naczyń i nie gotuje. Przecież kobieta ma to zapisane w genach, a mężczyźni nie mogą się dawać wykorzystywać.

3. Hormony

Wracając do zagadnień medycznych, bardzo ważnym czynnikiem w życiu kobiety są hormony. To one odpowiadają za emocje, stosunek do mężczyzn, moralność i wszystkie krzywdy jakie doznaje świat.

4. Ciąża i aborcja

Kobiety są przeznaczone do rodzenia dzieci. Przecież faceci, żeby nawet chcieli, to nie mogą. A że może któraś kobieta nie chce ich mieć? Nie chcieć to sobie może... Depresja poporodowa? Wymysł XXI wieku. Że tylko jedno dziecko? Kiedyś kobieta rodziła dziesiątkę i dobrze było. I na koniec: za niechcianą ciąże odpowiedzialna jest wyłącznie kobieta. Bo gdyby "nie dała", to problemu by nie było. Aborcja to wynalazek szatana, a problem jest absolutnie jednowymiarowy i wina leży zawsze po stronie kobiety. A i głośny apel, a raczej zakaz: nie stosować cesarskiego cięcia, bo od tego zwężają się biodra!

I nie jest prawdą to, że można nie mieć ochoty na seks. To święty obowiązek i w dodatku lekarstwo na wszystkie zmartwienia i problemy.

5. Islam

No i nie mogło zabraknąć wątku międzynarodowego. Jak tak dalej pójdzie, to cywilizacja muzułmańska nas zaleje i wymorduje. Zostaną tylko kobiety, które przez najeźdźców będą gwałcone i wykorzystywane w haremach. A dlaczego tak będzie? Bo teraz młode kobiety wybierają nie prawdziwych samców alfa tylko jakieś "cioty w rurkach". Zapamiętać: wąskie spodnie=zagłada naszej cywilizacji i kultury. A to wszystko przez media!
Do samczych poglądów należy też dodać troskę o kobiecy ubiór (spodnie zabronione, ale spódniczki nie mogą być za krótkie!), zbawienne działanie spermy na kobiecą skórę i narządy wewnętrzne (ale tylko tę pochodzącą od mięsożernego samca) oraz antykoncepcję (pigułka "dzień po" równa jest zabójstwu). Nie można też zapomnieć o stronnikach Janusza Korwin-Mikkego, którzy uważają, że kobiecie nie dane zostało być skalaną inteligencją.

To tylko kilka przykładów i marginalne przypadki? Wcale nie. Powodów do śmiechu można znaleźć naprawdę wiele. Jak można krótko opisać prawdziwego, internetowego samca alfa? To połączenie klasycznego Janusza, osiedlowego Seby, "prawdziwego" patrioty, rubasznego wujka Zygmunta i cichych wyborców Korwin-Mikkego.
Myśleliście, że do końca będzie śmiesznie? Nigdy tak nie jest. W zdecydowanej większości ci wszyscy ludzie mówią to i piszą całkiem na poważnie, z pełnym przekonaniem o swojej racji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0"Położył to expose". Ekspertka od mowy ciała wylicza, co "zdradziło" Morawieckiego
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Trybunał Konstytucyjny zmiażdżył reformę PiS. Przełomowy wyrok ws. długów szpitali
POLECAMY 0 0Skąd ten zachwyt nad Zandbergiem? 12 mocnych cytatów z wystąpienia lidera Lewicy
0 0"Śpieszmy się kochać kandydatów do TK". Chojna-Duch kpi z decyzji PiS
Żółty Tydzień 0 0Jeden organ, 500 funkcji. Taka jest wątroba. Jakie choroby mogą ją zniszczyć?
0 0Chorujesz na jaskrę i uwielbiasz jogę? To połączenie może nie być dobre dla oczu
WYWIAD 0 0"Zachowanie Klarenbacha było chamskie". Posłanka Wiosny wyjaśnia, dlaczego uparcie chodzi do TVP
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno