Po sądach wezmą się za media? Krystyna Pawłowicz wzywa do otwarcia kolejnego frontu

Krystyna Pawłowicz z PiS apeluje do KRRiT o zrobienie porządków z mediami.
Krystyna Pawłowicz z PiS apeluje do KRRiT o zrobienie porządków z mediami. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Oj, będzie się działo w najbliższym czasie, emocji nie zabraknie. Jeszcze PiS nie skończył demolować władzy sądowniczej, a już otwiera kolejny front walki, na którym przeciwnikiem będą media niepubliczne. Wskazuje na to najnowszy internetowy wpis posłanki PiS Krystyny Pawłowicz.

Ostra przepychanka między mediami publicznymi, a prywatnymi trwa od samego początku objęcia w Polsce rządów przez Prawo i Sprawiedliwość. Te pierwsze bez żadnego zażenowania szerzą propagandę, drugie zaś pilnie patrzą władzy na ręce i nie stronią od krytyki. Wygląda na to, że zaraz po uzyskaniu kontroli nad sądami, kolejnym krokiem ku zawłaszczaniu Polski będzie atak na sól w oku prawicy: wolne media. Posłanka Pawłowicz już wcześniej chciała... delegalizacji "Faktów" TVN.

Krystyna Pawłowicz w najnowszym wpisie na Facebooku tłumaczy, że opozycyjne media wzywają do obalenia legalnych władz. Bezprawnie. Na poparcie swojej tezy przytacza artykuły z ustawy o radiofonii i telewizji. Niestety posłanka nie podaje przykładów łamania prawa

Jakby tego było mało, kontrowersyjna posłanka zarzuca niepublicznym mediom szerzenie nienawiści. Cóż, kto jak kto, ale Krystyna Pawłowicz nie powinna tego innym wytykać.

MEDIALNE - radiowe i telewizyjne, też internetowe ale i niektóre papierowe - macki totalnej opozycji, ich wyrobnicy,...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 15 lipca 2017
. Co ciekawe, Posłanka nie jest w swoich poglądach osamotniona. Niektórzy internauci widzą nawet w działaniach opozycyjnych mediów plany... zamachu stanu.
Inni głośno nawołują do wprowadzenia cenzury rodem z PRL.
Historia powoli zatacza koło. Wszak "za komuny było lepiej"...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...