To oni mogą odsunąć PiS od władzy. Najnowsze badania typują trzy nazwiska, w tym polskiego Macrona

Jeśli w polskiej polityce miałby się pojawić się ktoś  nowy lecz przyzwoity, niezepsuty, z zaufaniem ludzi to kandydatów jest dwóch.
Jeśli w polskiej polityce miałby się pojawić się ktoś nowy lecz przyzwoity, niezepsuty, z zaufaniem ludzi to kandydatów jest dwóch. Fot. Adam Stępień / Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Biedroń i Owsiak – to za nimi Polacy są gotowi pójść w antypisowskiej krucjacie. Tak wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na panelu badawczym Ariadna.


Badania zostały wykonane na zlecenie tygodnika "Wprost". Donald Tusk – pierwsze nazwisko na liście – nie zaskakuje. Chociaż według niedawnych badań dla TVN24 obecny szef Rady Europy dużo stracił i dziś jego główny rywal Andrzej Duda miałby większe szanse na wygraną. Tym tweetem Donald Tusk dał do zrozumienia, że już przygotowuje się do starcia.
Nowy Emmanuel Macron – tak czasami określany jest Robert Biedroń. Obecny prezydent Słupska rzeczywiście może sporo namieszać w polskiej polityce. On sam śmieje się z tego porównania.
Ostatnie nazwisko wzbudza wściekłość u sympatyków obecnej władzy. Tylko, czy Jurek Owsiak, bo o nim mowa, ma polityczne aspiracje. On sam wskazuje innego bohatera – Władysława Frasyniuka.

Mój bohater Jak się po świecie podróżuje to człowiek się napatrzy i nagada. Coraz mniej dziwów i zapatrzenia – okazuje...

Opublikowany przez Jurek Owsiak na 4 lipca 2017
Natomiast Owsiak na razie ma ważniejsze sprawy na głowie. Już wkrótce rusza "Przystanek Woodstock". Ten sondaż może jednak spowodować, że sympatycy Prawa i Sprawiedliwości jeszcze bardziej go znienawidzą.

Źródło: "Wprost"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...