Zaskakująca uczestniczka protestu w obronie sądów. O weto prosi Elżbieta Pawłowicz, siostra Krystyny z PiS

Beata Tadla i Elżbieta Pawłowicz "na spacerze"
Beata Tadla i Elżbieta Pawłowicz "na spacerze" Fot: Beata Tadla/Twitter
Takiego gościa na największej manifestacji opozycji w ostatnim czasie trudno się było spodziewać. Pojawiła się tam Pawłowicz, nie Krystyna, lecz Elżbieta. Siostra posłanki PiS, którą na marszu spotkała Beata Tadla, dziennikarka Nowa TV.

Tadla napisała, że spotkała siostrę posłanki Pawłowicz "na spacerze". "Czy wy w Warszawie zawsze na spacery zabieracie świece?"– zażartował jeden z komentujących. "Tak, niektórzy też flagi i megafony. Normalne” – odpisała Tadla.
Pawłowicz apelowała o do Andrzeja Dudy zawetowanie ustawy o Sądzie Najwyższym i innych zmian PiS w sądownictwie. To nie pierwszy opozycyjny raz pani Elżbiety. Siostra Krystyny Pawłowicz angażowała się już wcześniej w działania Komitetu Obrony Demokracji. Jej poglądy zdecydowanie różnią się o tych starszej siostry. Być może dlatego posłanka PiS przekonywała jeszcze jakiś czas temu, że siostry nie ma. – Nie mam siostry. Ciągle mi to ktoś wmawia – mówiła. Pani Elżbieta coraz częściej pojawia się jednak na opozycyjnych demonstracjach i wiecach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...