Popis pogardy senatora PiS wobec Polaków. "Protestujący to upiory bolszewickie, ubeckie wdowy i pożyteczni idioci"

"Upiory bolszewickie, ubeckie wdowy, oczadzeni i pożyteczni idioci". Poznajcie bohatera nocnego posiedzenia Senatu - oto senator Waldemar Bonkowski.
"Upiory bolszewickie, ubeckie wdowy, oczadzeni i pożyteczni idioci". Poznajcie bohatera nocnego posiedzenia Senatu - oto senator Waldemar Bonkowski. Fot. senat.gov.pl/transmisje/
– Tam chodzą stare upiory bolszewickie, ubeckie wdowy chodzą, oczadzeni chodzą i chodzą jeszcze pożyteczni idioci – tak o protestujących Polakach wypowiedział się senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski. Słowa te padły z jego ust podczas senackiej debaty o ustawie pozwalającej PiS przejąć kontrolę nad Sądem Najwyższym.


Swoje chamskie wystąpienie parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości zaczął od wyrażenia zadowolenia z tego, że do głosowania nad ustawą o Sądzie Najwyższym dojdzie już 22 lipca. Jak stwierdził, dzięki temu "ta data zacznie się dobrze kojarzyć". – To będzie dzień, gdzie rozbroimy Sąd Najwyższy – ostatni bastion bolszewizmu w Polsce! – grzmiał Waldemar Bonkowski. A że przeciwko tej ustawie protestują tysiące Polaków? Senator PiS ma wytłumaczenie i wie, kto uczestniczy w tych demonstracjach.
Waldemar Bonkowski
senator PiS

Tam chodzą stare upiory bolszewickie, ubeckie wdowy chodzą, oczadzeni chodzą i chodzą jeszcze pożyteczni idioci.

Gdy demonstrujący przed Senatem usłyszeli, jakie słowa padły z senackiej trybuny Waldemara Bonkowskiego posumowali jednym słowem...
Waldemar Bonkowski nie raz dał się poznać jako cham, ale ma dla PiS jedną ważną zaletę. O początku lat 90-tych pozostaje wierny Jarosławowi Kaczyńskiemu. Najpierw w Porozumieniu Centrum, a potem w Prawie i Sprawiedliwości. Jednak do Senatu dostał się dopiero w 2015 roku, wcześniej był znany tylko mieszkańcom Pomorza z dość szokujących akcji. Już jako reprezentant Izby Wyższej zasłynął z... udziału w Marszu Równości i pokrzykiwania "pedałować szybciej".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
0 0Chaos po roku bez użytkowania wieczystego. Już mówi się o nowym podatku
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno
POLECAMY 0 0Nigdy się nie poddawaj – tego uczy kino. 10 tytułów, które powinien zobaczyć każdy mężczyzna
Volvo 0 0W mieście Volvo ci więcej. Kompaktowy XC40 to SUV gotowy na (prawie) wszystko