Cejrowski znów "błysnął" w TVP. "Kontrmanifestanci nienawidzą Polski", to są "ZOMO-wcy, bandyci, czerwone pająki"

Michał Rachoń, prowadzący "Minęła 20" i Wojciech Cejrowski
Michał Rachoń, prowadzący "Minęła 20" i Wojciech Cejrowski Fot. Screen z Twittera / TVP Info
Wojciech Cejrowski nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj na antenie TVP Info obraził uczestników kontrmanifestacji, którzy także zebrali się przy Krakowskim Przedmieściu. Podróżnik w słowach nie przebierał i nazwał ich: "czerwonymi pająkami", "ubekami", "ZOMO-wcami", "bandytami".

Podczas wczorajszych obchodów 88. miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu zgromadzeniu zwolenników PiS towarzyszyła kontrdemonstracja "Obywateli RP". Michał Rachoń w programie "Minęła 20" w TVP Info zapytał o nich podróżnika Wojciecha Cejrowskiego.
– Oni tego nie robią po coś, oni to robią przeciwko czemuś. Nienawidzą Polski i Polaków – tak o kontrmanifestantach powiedział Wojciech Cejrowski. Następnie prowadzący Michał Rachoń stwierdził, że uczestnicy kontrmanifestacji nie lubią miesięcznic, a nie Polski.
– Oni nienawidzą Polski i Polaków. To są czerwone pająki, to jest czerwona pajęczyna, to jest precz z komuną, to są ZOMO-wcy, ubecy, to są generałowie, którzy pałowali, to są bandyci i ich krewni – wypalił nagle rozemocjonowany Cejrowski.

Podróżnik odniósł się także do kontrowersyjnej reklamy marki Tiger, opublikowanej na Instagramie z okazji 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. – Nie kupujcie tego napoju. Niech zdechnie na półce, niech się przeterminuje, zardzewieje i sklepikarze to wyrzucą. Niech ta marka zniknie z rynku, bo dla mnie będzie się kojarzyć już z tym środkowym palcem wystawionym na Powstanie Warszawskie – stwierdził Cejrowski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...