Poseł Tarczyński chwali się dobrą zabawą w wersji de luxe. Tak wypoczywa elita PiS

Poseł Dominik Tarczyński (PiS) chce uchodzić za osobę bardzo uduchowioną, ale niezwykle sobie ceni zmysłowe przyjemności. Nowe zdjęcie na Twitterze to tylko kolejny dowód ilustrujący jego zainteresowania.
Poseł Dominik Tarczyński (PiS) chce uchodzić za osobę bardzo uduchowioną, ale niezwykle sobie ceni zmysłowe przyjemności. Nowe zdjęcie na Twitterze to tylko kolejny dowód ilustrujący jego zainteresowania. fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Było już zdjęcie stopy w jacuzii i sylwetki w futrze. Teraz poseł Dominik Tarczyński (PiS), który kiedyś pracował jako pomocnik egzorcysty, podzielił się na Twitterze zdjęciem, które pokazuje jak relaksuje się w luksusowych okolicznościach w damskim towarzystwie. Polityk Prawa i Sprawiedliwości nie bierze urlopu od mediów społecznościowych nawet w wakacje.

Letnia epopeja posła Tarczyńskiego trwa. Na początku sierpnia polityk PiS, który chce walczyć z fake newsami w mediach, wyprodukował nieprawdziwą wiadomość na własny temat: zasugerował, że leci na wakacje do Miami (USA), podczas gdy tak naprawdę udał się do Baku (Azerbejdżan).

Pierwotnie utrzymywał, że odwiedza przyjaciół, których matka umiera, potem pochwalił się zdjęciami swojej towarzyszki w kostiumie kąpielowym. I gdyby tego było mało, dziś postawił kropkę nad i: wrzucił na Twittera swoje zdjęcie z jachtu. "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" – napisał poseł, który - jak słusznie zauważyli internauci – wolał wypocząć za granicą niż w Polsce.
Część internautów cieszy się z powrotu posła i gratuluje mu wypoczynku, jednak nie wszystkim podoba się, że polityk wrzuca takie zdjęcia na Twittera.
Biorąc pod uwagę zamiłowanie posła PiS do chwalenia się luksusem, można przypuszczać że następne takie zdjęcia są tylko kwestią czasu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...