Przerażające nagranie, które zwiastuje katastrofę. Tak zbliża się huragan Irma

Huragan Irma widziany z kosmosu
Huragan Irma widziany z kosmosu Fot. Screen z Twittera / NASA
To nagranie przeraża i pokazuje, jak huragan Irma nadciąga nad wschodnie wybrzeże USA. Jeszcze wczoraj Irma była określana jako huragan czwartej kategorii, jednak wiatr zwiększył prędkość. I tym samym osiągnął w Saffira-Simpsona już piątą, najwyższą kategorię.

NASA, a także zagraniczne media (m.in. CNN) na Twitterze zamieszczają nagranie, które pokazuje huragan Irma z kosmosu.
Wczoraj Amerykańskie Krajowe Centrum ds. Huraganów (NHC) podało, że Irma jest jednym z pięciu najpotężniejszych atlantyckich huraganów w ostatnich kilkudziesięciu latach.
Teraz zbliża się do stanów Floryda i Portoryko . Jak informuje Interia.pl, generalny gubernator Portoryko Ricardo Rossello, wprowadził na wyspie stan wyjątkowy. Na podobny krok zdecydował się także gubernator Rick Scott.

Prędkość wiatru dochodzi obecnie do 295 km/h.
Specjaliści ocenili, że huragan osiągnął piątą kategorię (w skali Saffira-Simpsona). Podobnie, jak huragan Katrina w 2005 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.