Absurdalna wpadka Pawła Kukiza? Pochwalił się swoim szpitalnym posiłkiem na Facebooku, potem powstał dziwny wpis

Paweł Kukiz trafił do szpitala wczoraj, ale od Facebooka nie odpoczywa.
Paweł Kukiz trafił do szpitala wczoraj, ale od Facebooka nie odpoczywa. Fot. Patrycja Wanot / Agencja Gazeta
Ledwo gruchnęła informacja o tym, że rockman i polityk trafił do szpitala, a już Kukiz zdążył uspokoić swoich wyborców i poinformować, co mu dolega. Niestety, w pewnym momencie ewidentnie pogubił się użytkowaniu Facebooka…

"Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają (się – red.) rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy, muszę zmartwić... Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu, a pani doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie" – napisał Kukiz na Facebooku.

I dodał: "Ponieważ obywatel powinien znać stan zdrowia posła, to informuję o zmianach miażdżycowych i zaburzeniach czynności wentylacyjnej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i 'energetyków'. I do wyleczenia".

Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej,...

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 13 września 2017
Poseł poinformował również, że przebywa w szpitalu MSWiA, a do tego pokazał zdjęcie swojej skromnej kolacji. Szybko posypały się też liczne komentarze życzące szefowi Kukiz’15 szybkiego powrotu do zdrowia. Niestety, najprawdopodobniej nie każdy wpis był – jakby to ująć – prawdziwy. Jeden z internautów podesłał nam zrzut z komentarzy pod postem polityka.

"Zdrowia panie Pawle! Proszę szybko wracać do pracy o nową Polskę, w której nie będzie miejsca na tych złodziei! Jest Pan naszą jedyną nadzieją, cała moja rodzina pana wspiera i czekamy szybko na pana powrót. Wszystkiego dobrego” – napisał jego autor. Rzecz w tym, że autorem był... Paweł Kukiz. Najprawdopodobniej poseł zapomniał się przelogować, kiedy preparował wpis.
Pod tweetem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Jedni przyjęli tę wpadkę z uśmiechem, inni z zażenowaniem:
Przypomnijmy, że Kukiz trafił do szpitala wczoraj. Według jego partyjnych kolegów – z przepracowania.

AKTUALIZACJA:

Paweł Kukiz zapewnia, że to nie on sam złożył sobie życzenia powrotu do zdrowia. Polityk twierdzi, że ktoś się pod niego podszył i złożył już w tej sprawie zawiadomienie w prokuraturze. "(...) zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa na moją szkodę popełnionego przez osobę posiadającą profil na serwisie społecznościowy Twitter o nazwie Szymon Jarzyński lub przez innego nieznanego mi z imienia i nazwiska sprawcę polegającego na: Podszyciu się pode mnie poprzez stworzenie mojego podrobionego konta na internetowym serwisie społecznościowym Facebook celem umieszczenia ośmieszającego mnie komentarza (...)" – napisał m.in. Kukiz.

Warszawa, 14 września 2017 r. Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście w Warszawie ul. Krucza 38/42 00-001...

Opublikowany przez Paweł Kukiz na 14 września 2017
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...