Magdalena Ogórek dostaje nowy program w TVP Info.
Magdalena Ogórek dostaje nowy program w TVP Info. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Już w przyszłym tygodniu na antenie TVP Info od poniedziałku do piątku o godzinie 18.25 królować będą gwiazdy mediów publicznych. W programie publicystycznym „O co chodzi” będą objaśniać co się dzieje w Polsce Magdalena Ogórek i Bronisław Wildstein. Ale to nie koniec niespodzianek.

REKLAMA
Obok Ogórek i Wildsteina na antenie będzie można zobaczyć Krzysztofa Skowrońskiego, Tadeusza Płużańskiego i Jacka Łęskiego. Skowroński, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wielokrotnie spotykał się z krytyką ze środowisk dziennikarskich. Brak bezstronności, jawne sprzyjanie "dobrej zmianie"” to tylko niektóre z zarzutów, jakie padały pod jego adresem. Jacek Łęski to specjalista od PR, w TVP Info prowadzi programy gospodarcze, wspólnie z Magdaleną Ogórek jest gospodarzem programu "Studio Polska". Zrobiło się o nim głośno, gdy prezes TVP Jacek Kurski przyznał mu, bagatela, 40 tys. złotych nagrody, o czym donosiła "Gazeta Wyborcza".
Magdaleny Ogórek przedstawiać nie trzeba. Odkąd dobra zmiana weszła na Woronicza, jest o niej głośno. Leszek Miller, za którego sprawą wkroczyła na scenę polityczną nie chce rozmawiać na jej temat. Jak były premier przyznał w rozmowie z naTemat, chętnie dowiedziałby się, co doprowadziło do tak wielki zmian w osobie, która dziś jest gwiazdą prawicy, a jeszcze niedawno startowała w wyborach prezydenckich z ramienia SLD.
"O co chodzi" będzie publikowane na antenie TVP Info od poniedziałku do piątku o godzinie 18.25. Należy się spodziewać rozmów z zaproszonymi gośćmi na tematy polityczne, społeczne i gospodarcze. Program zastąpi dwa inne programy z poprzedniej ramówki, "Cztery strony" i "24 minuty", które znikają z anteny. Widzowie TVP Info zapewne zmartwi informacja, że z ramówki wyleciały także programy "Rzeczpospolita babska" i "Istota".
źródło: dziennik.pl