Korwin-Mikke masakruje Popka? Nie! Polityk wystąpi z raperem na festynie

Janusz Korwin-Mikke i Popek zaprezentują się na festynie w Częstochowie.
Janusz Korwin-Mikke i Popek zaprezentują się na festynie w Częstochowie. Fot. Facebook / Cosmo Pub
PiS ma swojego Jana Pietrzaka, Kukiz'15... Pawła Kukiza, a Janusz Korwin-Mike - Popka. Kontrowersyjny polityk i równie kontrowersyjny raper wystąpią razem na "Festynie Wolnościowym" w Częstochowie. To koniec znanych nazwisk. Internauci już zarzucają organizatorom słaby PR i skok na kasę.

"Takiego ruchania na hajs gimbów jeszcze nie było!" - czytamy w serwisie Reddit. Internauci nie zostawiają suchej nitki na nietypowym duecie: "Z ich połączenia powstaje Popin - mutant o sile Korwina i intelekcie Popka", nawet wolnościowcom się nie podoba skład imprezy "Bosak i jakiś spierdox z PiSu... No super wolność". Dobrze czytacie pojawi się też Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego oraz Artur Warzocha - senator PiS.

"Festyn Wolnościowy" będzie pod koniec miesiąca w Cosmo Pub. Organizuje go częstochowski oddział partii Wolność. W opisie wydarzenia czytamy: "w czasie imprezy dostępni dla Państwa będą wszyscy zaproszeni goście oraz muzycy, będzie to idealna okazja by porozmawiać, lub zrobić sobie pamiątkową fotkę." Oprócz występów polityków i muzyków będzie też... turniej szachowy pod patronatem Janusza Korwin-Mikkego. "Kto będzie następny po Popku??? Proponuję Krzysztofa Krawczyka" – kwituje jeden z internautów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...