Korwin-Piotrowska napisała o filmie "Botoks" Patryka Vegi. Reakcja? Niewyobrażalny stek wyzwisk

Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała swoją krytyczną opinię o filmie "Botoks". Odpowiedzią był stek wyzwisk ze strony internautów.
Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała swoją krytyczną opinię o filmie "Botoks". Odpowiedzią był stek wyzwisk ze strony internautów. Kadr z filmu "Botoks"
Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska wydała krytyczną opinię o filmie "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi. Szybko okazało się, dla niektórych Vega i jego filmy są dobrem narodowym, bo nie przebierali w słowach pisząc o dziennikarce.


Korwin-Piotrowska napisała na Facebooku, że jest wyzywana "od Żydówek, lewaków, szambo dziennikarek, TVN-owskich g***n i bezpłodnych ciot", a niektórzy chcą jej kupić bilet do Izraela.

...ten moment, kiedy po tym, co napisałaś o Botoksie, wyzywają cię od Żydówek, lewaków, szambo dziennikarek, TVN-owskich...

Opublikowany przez Karolina Piotrowska na 29 września 2017
Przypomnijmy, wcześniej Karolina Korwin-Piotrowska wypowiedziała się o najnowszej produkcji Patryka Vegi, nie szczędząc gorzkich słów i sarkastycznych określeń. Dziennikarka stwierdziła, że Botoks może okazać się "zimnym prysznicem dla wielu karier".

Jak się wyraziła, film powinien nosić tytuł "Aborcja" albo "Martwica mózgu", a tytuł "Botoks" to "zmyła". Wyśmiała określanie produkcji Vegi mianem dzieła filmowego. Proponuje pracę domową dla całej ekipy "Botoksu". Ma być nią odnalezienie w Wikipedii definicji słowa "pokora" i "wbicie do głowy na pamięć". Pisze, że film jest straszliwie nudny, a dialogi, z których słynął Vega, sięgnęły bruku i są drętwe jak dialogi w polskich komediach. Dalej w jej wpisie są liczne kpiny z filmowych scen.

Po premierze "Botoksu" wiadomo, co następuje: 1. Film powinien nosić tytuł "Aborcja", botoks to zmyła. "Martwica mózgu"...

Opublikowany przez Karolina Korwin Piotrowska: TVN STYLE i TVN Fabuła na 27 września 2017
"Botoks" jest nowym filmem reżysera Patryka Vegi, znanego z hitowej serii "Pitbull". Vega powiedział o "Botoksie", że to jego najmocniejszy film. Opowiada o realiach polskiej służby zdrowia, przez pryzmat historii zdeterminowanych lekarek, które muszą podejmować trudne życiowe decyzje. Zmagają się z presją macierzyństwa, a z drugiej strony z wieczną pogonią za młodością. W głównych rolach grają między innymi Olga Bołądź czy Agnieszka Dygant.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...