Ostrzegamy, bo tego odcinka "Azja Express" nie da się odzobaczyć. Uczestnicy TVN-owskiego hitu musieli wypić mocz

W najnowszym odcinku programu "Azja Express" uczestnicy dostali naprawdę trudne zadanie.
W najnowszym odcinku programu "Azja Express" uczestnicy dostali naprawdę trudne zadanie. Fot. Facebook.com/azjaexpresstvn
Producenci programu "Azja Express" nie przebierają w środkach, by przyciągnąć widzów przed telewizory. Widzieliśmy już biust Joanny Przetakiewicz czy pupę Tymona Tymańskiego. Czy tym razem to jednak nie przesada?

W dzisiejszym odcinku popularnego programu widzowie mogą zobaczyć urynoterapię. Uczestnicy piją krowi mocz. Co ciekawe, Zuzanna Bijoch i Michał Piróg nie mają z tym żadnego problemu. Więcej kłopotów sprawia to ich parom.

– W Stanach wiele osób uważa, że to megazdrowie, beauty, megatrend. Robisz to dla swojego zdrowia, tak jak pije się tran. Stosowałam już maseczki ze śluzem ślimaka na twarz i to supersprawa. Zdrowe jest też rybie oko – zachwala modelka Zuza Bijoch.

– O jakie cieplutkie, to jak herbatka – dodaje Michał Piróg i duszkiem pije szklankę ciepłego krowiego moczu. – Nie muszę łamać swoich zasad, to nie jest nic strasznego. To nie jest przypadkowa krowa, która wysikała mi się do szklanki, a ja to wypiłem. Wziąłem, walnąłem, a że jeszcze mi się pić chciało, to mówię, spoko – tłumaczy Piróg.

Więcej można (ale nie trzeba) zobaczyć w zwiastunie odcinka. Cały odcinek o godzinie 21:30 w TVN.
W piątym odcinku "Azja Express"

Uczestnicy piją krowi mocz w "Azja Express"! Zobaczcie zapowiedź piątego odcinka. Premiera 4 października o 21.30 w TVN

Opublikowany przez Azja Express TVN na 2 października 2017
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...