Ale cios dla sympatyków PiS! Nawet filmowa Maria Kaczyńska poparła protest młodych medyków

Ewa Dałkowska wystąpiła w kultowym dla zwolenników zamachu w Smoleńsku filmie. Aktorka poparła protest młodych lekarzy.
Ewa Dałkowska wystąpiła w kultowym dla zwolenników zamachu w Smoleńsku filmie. Aktorka poparła protest młodych lekarzy. Fot. screen/youtube.com
Ewa Dałkowska, aktorka znana z roli Marii Kaczyńskiej w "Smoleńsku" sfotografowała się z plejadą nielubianych przez "dobra zmianę" aktorów. To był gest solidarności z głodującymi w ramach protestu lekarzami-rezydentami. Dziś 14 dzień ich protestu.

Ten gest dla wielu zagorzałych zwolenników Prawa i Sprawiedliwości może być kamieniem obrazy. Aktorka wystąpiła w charakterystycznej roli, ale też była znana z sympatii to tej partii. Zasiadała m.in. w komitecie honorowym Andrzeja Dudy.

Tymczasem poparła protest młodych lekarzy, który są hejtowani w mediach publicznych. Pracownicy TVP do granic absurdu wyliczają medykom wycieczki zagraniczne czy też rzekome kanapki z kawiorem..

Ewa Dałkowska sfotografowała się w plejadzie aktorów nielubianych przez "dobra zmianę". Zdjęcie udostępniła na swoim profilu Maja Ostaszewska.

Razem z zespołem Nowego Teatru wspieram #protestmedyków . Sercem z Wami. Dziękuję za to że walczycie o poprawę służby...

Opublikowany przez Maja Ostaszewska na 14 października 2017
Ewa Dałkowska na co dzień występuje na deskach Teatru Nowego w Warszawie. Choć urodziła się 10 kwietnia, od dnia katastrofy smoleńskiej nie świętuje swoich urodzin.
Trwa ładowanie komentarzy...