Twórcy "House of Cards" reagują na skandal z Kevinem Spaceyem. Wiemy, co stanie się z serialem

Twórcy "House of Cards" poinformowali, że zobaczymy już tylko jeden sezon serialu.
Twórcy "House of Cards" poinformowali, że zobaczymy już tylko jeden sezon serialu. Fot. mat. prasowe
Netflix oraz twórcy serialu "House of Cards" poinformowali, że hitowy serial zakończy się po szóstym sezonie. Władze internetowej platformy VOD przekonują, że taka decyzja była planowana od dłuższego czasu, ale trudno rozpatrywać w kategoriach przypadku fakt, że ujawniono to dzisiaj – kiedy wybuchł skandal z Kevinem Spaceyem.

Twórcy "House of Cards" przekonują, że planowany szósty sezon serialu będzie ostatnim. I choć Netflix dodaje, że decyzję podjęto "miesiące temu", podano ją do wiadomości publicznej w mniej niż 24 godziny po ujawnieniu, że Kevin Spacey miał molestować seksualnie inną osobę.

Dla tych, którzy nie oglądali – "House of Cards" to hitowy serial Netflixa, w którym Kevin Spacey wciela się w rolę Franka Underwooda, bezkompromisowego amerykańskiego polityka, który nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć pełną władzę.

Przypomnijmy, że Anthony Rapp, aktor znany z ról w musicalach, oskarżył Kevina Spaceya o "niewłaściwe zachowanie na tle seksualnym". Do dwuznacznej sytuacji miało dojść w 1986 roku, kiedy Rapp miał 14 lat.

Źródło: The Independent
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.