Szykuje się niezła impreza. Uczelnia Macierewicza zamawia piwo za prawie 360 tys. zł

Minister Antoni Macierewicz w 2016 r. utworzył Akademię Sztuki Wojennej w miejsce Akademii Obrony Narodowej.
Minister Antoni Macierewicz w 2016 r. utworzył Akademię Sztuki Wojennej w miejsce Akademii Obrony Narodowej. fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta
Akademia Sztuki Wojennej, uczelnia powstała w 2016 roku z inicjatywy ministra Antoniego Macierewicza w miejsce Akademii Obrony Narodowej, ogłosiła nietypowy przetarg. Chce kupić piwo za niemal 360 tys. zł. Wśród zamówionych trunków są marki takie jak Redd's, Carlsberg czy Lech.

Informacja znajduje się na stronie uczelni Antoniego Macierewicza. Miejscem realizacji zamówienia ma być siedziba Akademii Sztuki Wojennej, czyli budynek przy ulicy gen. Chruściela 103. Uczelnia ma bardzo sprecyzowane oczekiwania ws. alkoholu – ma to być różnorodny zestaw, tak by coś dla siebie znaleźli zarówno miłośnicy goryczki, jak i ci którzy preferują smak malin czy innych słodkich owoców.
Ale Akademia zamawia nie tylko alkohol. Na liście są także różnego rodzaju akcesoria, takie jak szklanki, otwieracze do butelek, ławy i parasole ogrodowe. Oferty można składać do 11 grudnia 2017 r.

Przypomnijmy, że uczelnia "powstała" w marcu 2016 roku. Dlaczego cudzysłów? Szef MON po prostu wymienił kierownictwo starej Akademii Obrony Narodowej i zmienił jej nazwę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b] "Jak sąd kapturowy". [/b] Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera
WYWIAD

"Jak sąd kapturowy". Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.

[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"