Dieta, fitness i porady dla mam to za mało. Już niedługo Annę Lewandowską możemy zobaczyć... na ringu

Anna Lewandowska na ringu MMA? To całkiem możliwe.
Anna Lewandowska na ringu MMA? To całkiem możliwe. Fot. Małgorzata kujawka/Agencja Gazeta, twitter.com/martinlewandowski
Anna Lewandowska, oprócz tego, że jest żoną najsłynniejszego polskiego piłkarza, jest także trenerką fitness i dietetyczką, a urodzenie córeczki jeszcze bardziej zwiększyło jej popularność. Jednak czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał – współtwórca KSW sugeruje, że Lewandowska mogłaby pojawić się na ringu.


I to nie w roli piękności towarzyszącej wejściom zawodników, ale zawodniczki. Co prawda, twitterowy wpis współtwórcy KSW Martina Lewandowskiego nie potwierdza tego, ale nie jest on raczej przypadkiem.
–Poranna kawa z Anią Lewandowską. Co powiecie na zawodniczkę karate w MMA?W szczególności, że ma tak dobrze pasujące nazwisko do dyscypliny –takim komentarzem Lewandowski opatrzył wspólne zdjęcie z żoną Roberta Lewandowskiego.

Trudno sobie wyobrazić Annę Lewandowską na ringu MMA, podczas walki na pięści czy w "parterze". To prawda, że bardzo długo była karateczką i walka z pewnością nie jest jej opcja, jednak karate to zupełnie inny sport niż mieszane sztuki walki. Ten pomysł nie spodobał się większości fanów KSW.
Choć od jakiegoś czasu właściciele Konfrontacji Sztuk Walki stawiają na gwiazdy i celebrytów, którzy wychodzą między liny. Pod tym względem przekonanie Lewandowskiej do występu byłoby bardzo korzystne. Od strony sportowej – nie wiadomo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!