Zdrada odkryta kilka kilometrów nad ziemią. Piloci samolotu linii Qatar Airways musieli zmienić plany

Maszyna katarskich z powodu awantury małżonków musiała awaryjnie lądować w Indiach.
Maszyna katarskich z powodu awantury małżonków musiała awaryjnie lądować w Indiach. Fot. facebook.com/qatarairways
Szczęście mają ci, którzy w samolocie są w stanie spać i nie przeszkadza im dźwięk urządzeń na pokładzie. Jednak dla jednego z pasażerów lotu z Dohy do Bali, ta przypadłość okazała się brzemienna w skutkach. I nie tylko dla niego - samolot linii Qatar Airways musiał... awaryjnie lądować w połowie drogi.

Historię śpiącego mężczyzny i jego żony opisała Al Arabiya. Gdy w godzinę po starcie mężczyzna zwyczajnie uciął sobie drzemkę, podejrzewająca go o niewierność żona postanowiła przejrzeć zawartość jego telefonu.Co prawda, odblokowanie telefonu było możliwe tylko poprzez dotknięcie kciuka, ale podejrzliwa żona udowodniła, że takie historie nie zdarzają się tylko w filmach, bo przyłożenie kciuka śpiącego właściciela nie było dla niej problemem.

Po przejrzeniu zawartości smartfona, podejrzenia żony okazały się prawdziwe. To wywołało ogromną awanturę. Na pokładzie musiała interweniować załoga maszyny. To także nie pomogło. Kobieta była pijana i chociaż jej furia koncentrowała się na niewiernym mężu, dostało się także personelowi pokładowemu. Piloci widząc, że sytuacji nie da się opanować w powietrzu postanowili, że małżonkowie wraz z dzieckiem muszą jak najszybciej opuścić pokład. W połowie drogi maszyna została zawrócona i bezpiecznie wylądowała w Cennaj na południu Indii.
Po tym, jak irańska rodzina opuściła pokład, samolot odleciał w dalszą podróż na Bali. Po wytrzeźwieniu kobiety, wszyscy troje odlecieli do Kuala Lumpur, a stamtąd z powrotem do Dohy. Przedstawiciele linii lotniczych nie chcieli skomentować zdarzenia. Nie wiadomo też, jak potoczyła się dalej historia małżeństwa.

źródło: Al Arabiya English
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...