Żenująca pyskówka w Sejmie. Terlecki miał nazwać Nitrasa pajacem. "A widział pan, jak pan wygląda?!"

Sławomir Nitras twierdzi, że wicemarszałek Terlecki nazwał go pajacem. Riposta była równie mocna. "A widział pan, jak pan wygląda?!"
Sławomir Nitras twierdzi, że wicemarszałek Terlecki nazwał go pajacem. Riposta była równie mocna. "A widział pan, jak pan wygląda?!" Screen/Facebook/Szkło kontaktowe
Wydawać by się mogło, że debata nad projektem ustawy o Straży Marszałkowskiej niekoniecznie musi kończyć się żenującą pyskówką w Sejmie. Do takiej doszło jednak pomiędzy Sławomirem Nitrasem z Platformy Obywatelskiej a wicemarszałkiem Sejmu Ryszardem Terleckim z Prawa i Sprawiedliwości.

Nitras krytykował w Sejmie nowe przepisy o Straży Marszałkowskiej, mówiąc, że straż "nie chce wynosić Polaków, nie chce bić Polaków, chce żeby normalnie można było funkcjonować". Gdy zszedł z mównicy, wicemarszałek Sejmu miał nazwać go pajacem. – Pan marszałek Sejmu powiedział do mnie „pajacu”. A widział Pan jak pan wygląda?! – krzyczał Sławomir Nitras w Sejmie, co możemy zobaczyć na poniższym filmie.
"Ty pajacu!"

Żenująca pyskówka w Sejmie. Marszałek Terlecki miał nazwać posła Nitrasa pajacem. Słyszycie to?

Opublikowany przez WIDEO natemat.pl na 10 listopada 2017
Na tym się jednak nie skończyło. Na filmie widać, jak wyraźnie zdenerwowany Nitras podchodzi do ław rządowych i dyskutuje z Terleckim, który wstaje i jest powstrzymywany przez kolegów, którzy najwyraźniej obawiają się dynamicznego rozwoju dyskusji. Jej dalszy ciąg ma miejsce na schodach pomiędzy miejscami zajmowanymi przez posłów. Tym razem to Nitras jest trzymany za ramię przez kolegę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...