TVP chwali się zwiastunem "Korony królów", a internauci... "Jaki kraj, taka gra o tron"

Ukazał się zwiastun "Korona królów". Czy serial TVP zyska popularność wśród widzów? Początek emisji w styczniu.
Ukazał się zwiastun "Korona królów". Czy serial TVP zyska popularność wśród widzów? Początek emisji w styczniu. screen Forum Media2/YouTube
Miało być pięknie, a jak wyszło? Dopiero się okaże. Jednak zwiastun "Korony królów", nowego serialu TVP, nie napawa optymizmem.

"Korona królów" ma zadebiutować na antenie telewizji publicznej już w styczniu. To produkcja, która ma pokazywać rozwój państwa polskiego za króla Kazimierza Wielkiego. Niektórzy robili sobie nadzieje, że serial będzie dziełem na miarę "Gry o tron", serialu który zafascynował miliony widzów na całym świecie. Jednak sama decyzja o powstaniu serialu zapadła pod wpływem dużej popularności tureckiej telenoweli "Wspaniałe stulecie", nadawanej przez TVP.

I choć od premiery serialu nadal dzielą nas tygodnie, to już teraz możemy obejrzeć "zajawkę" polskiego dzieła. Niestety trailer "Korony królów" nie nastraja optymistycznie. Zauważyli to już internauci, którzy żartują że "jaki kraj, taka gra o tron" i ubolewają nad tym, że TVP wydała na to pieniądze podatników.
Być może okaże się, że serial jest lepszy niż zajawka, ale byłby to ewenement. Twórcy zazwyczaj umieszczają w trailerze najciekawsze i najbardziej dynamiczne fragmenty produkcji, po to by zachęcić widzów. Czy tak zrobili również producenci "Korony królów"?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...