Dzień zjednoczeń na opozycji? Robert Biedroń opublikował wymowne zdjęcie z Adrianem Zandbergiem

Czy spotkanie prezydenta Słupska Roberta Biedronia i Adriana Zandberga z Partii Razem to początek współpracy?
Czy spotkanie prezydenta Słupska Roberta Biedronia i Adriana Zandberga z Partii Razem to początek współpracy? fot. twitter.com/RobertBiedron/
Najpierw gruchnęła wieść, że opozycja parlamentarna – Platforma Obywatelska i Nowoczesna – poprą Rafała Trzaskowskiego jako kandydata na prezydenta Warszawy i stworzą wspólne listy wyborcze. Na tym emocje dotyczące zjednoczeń na opozycji się jednak nie kończą. Wieczorem na Twitterze pojawił się zaskakujący wpis prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Czyżby jednoczyła się także opozycja pozaparlamentarna?

Komunikat Roberta Biedronia jest krótki. "Lepiej razem niż osobno" – napisał na Twitterze prezydent Słupska, dodając emotikonkę dłoni w geście zwycięstwa i oznaczając Partię Razem. Do tego zamieścił zdjęcie ze spotkania z Adrianem Zandbergiem, jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków lewicowej Partii Razem.
Czy to oznacza, że Biedroń i Razem zjednoczą siły przed wyborami? Trudno nie odnieść takiego wrażenia, ale prezydent Słupska nie napisał nic, co pozwoliłoby na stwierdzenie czegoś z całkowitą pewnością.
Trudno się dziwić, że to zdjęcie wywołuje domysły.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...